Stworzenie strony internetowej WordPress – kasyna internetowe, ranking

Data dodania: 13 października 2020

Witam,

Jeśli posiadasz doświadczenie w tworzeniu stron o tematyce KASYN INTERNETOWYCH, koniecznie przeczytaj. Jeśli nie, również warto sprawdzić ofertę 🙂

Szukam osoby/firmy, która stworzy dla mnie stronę internetową (na początek jedną, lecz nie jedyną) na WordPressie od A do Z. Jej tematyka to KASYNA INTERNETOWE. Jeśli posiadacie państwo doświadczenie w tworzeniu stron z tej kategorii, zapraszam do zaprezentowania swojego portfolio.

Jak miałaby wyglądać strona i na czym się skupiać? Głównie na rankingu kasyn internetowych, gdzie każde z nich miałoby swoją recenzję i szczegóły. Na stronie powinno też znaleźć się miejsce na newsy/artykuły.

Interesuje mnie stworzenie wysokiej jakości strony, schludnej oraz przyjaznej zarówno dla oka, funkcjonalnej i zoptymalizowanej.

Ranking powinien mieć formę hmm "boxów", prostokątnych okienek dla każdej pozycji. Tak jak wyobrażam sobie planowaną stronę przedstawiają poniższe przykłady.

Ranking chwilówek – październik 2020. Najlepsze pożyczki online


https://rankingkasyn.online/ (przykład samego rankingu)

Ranking kasyn online


https://www.spiny.pl/ranking-kasyn/
https://www.ranking-kasyn.pl/
https://www.totalmoney.pl/ranking-chwilowek

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!