Konfiguracja Slider Revolution - WP Zlecenia

Konfiguracja Slider Revolution

Data dodania: 13 października 2020

Witam, szukam do współpracy osoby, która pomoże nam dokończyć nasz projekt w Slider Revolution. Mamy gotowe slajdy z grafikami itp tylko potrzeba dodać m.in takie modyfikacje:
1. Dostęp do kolejnych slidów po wprowadzeniu poprawnej nazwy użytkownika (jakiegokolwiek, który istnieje w bazie) lub po przejściu na naszą stronę z odpowiedniego reflinku (reflinkiem również ma być nazwa użytkownika)
2. Dodać w wyznaczone miejsca w sliderze (w 3 slajdach) pola do wpisywania: treści wpisu oraz tytułu.
W wizualizacji jest wszystko odpowiednio przedstawione. Po naciśnięciu przycisku DODAJ wpis musi się dodać do odpowiedniej kategorii bez przeładowania strony (ponieważ do przycisku jest już dodana akcja przekierowania do innego slajdu, tyle że nie wiedzieliśmy jak podpiąć pod to jeszcze dodawanie wpisów)
3. W wyznaczonym slajdzie – ostatnim, jest dodany przycisk, który przekierowuje użytkownika do zewnętrznej strony. Trzeba do tego linku dodać "/reflink" odpowiedni reflink, z którego użytkownik wszedł na stronę. np. www.naszastrona.pl/uzytkownik1 – prawidłowy reflink upoważniający do przejścia dalej
www.zewnetrznastrona.pl/uzytkownik1 – prawidłowy adres (dynamiczny) w w/w przycisku
4. Dodać animacje wyśrodkowującą elementy w slajdzie (po zniknięciu innych)

Robota szybka i bez zbędnych komplikacji dla kogoś kto się zna na rzeczy. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod adresem: zygmunt1111@interia.eu. Wtedy wyślę link do stron i dane do logowania. Proszę w odpowiedzi "mniej więcej" wycenić pracę oraz przewidywany czas na jej dokończenie.

Posiadamy ograniczony budżet na to zadanie – niższy niż tutaj minimalny. Jednakże przewidujemy długoterminową współpracę w tym oraz innych projektach.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Andrzej

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

zygmunt1111@interia.eu

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.