Współpraca przy projektach – WP + Woocommerce

Data dodania: 23 września 2020

Cześć wszystkim,

Poszukuje dwóch osób do współpracy przy projektach WordPress/Woocommerce na max 10-20h w tygodniu. Komunikacja przez Slack, taski przydzielane poprzez Trello. Mile widziane osoby z Warszawy, lecz nie jest to konieczny wymóg.

1. HTML/CSS/PHP/mySQL – wprowadzanie nowych funkcjonalności oraz poprawek do stron opartych o WordPress. Wyższa stawka dla osób z umiejętnością pisania własnych wtyczek oraz rozwiązań zgodnie z kodeksem WP. (proszę o podesłanie dostępu do własnego repozytorium z napisaną wtyczką)
2. Devops / Sysadmin – pomoc przy ogarnięciu środowiska pracy oraz rozwiązywanie problemów z serwerem + pomoc w optymalizacji procesów po stronie serwera dla stron opartych o WP + Woocommerce.

Po więcej informacji zapraszam na e-mail.

W tytule proszę zawrzeć słowa kluczowe „WP developer” dla pierwszego stanowiska, oraz „Devops / Sysadmin” jeśli zgłaszasz się do drugiego stanowiska. Podawajcie również proszę w mailach od razu swoje stawki godzinowe, dostępność w tygodniu, oraz preferowana forma rozliczenia.

Do usłyszenia

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!