WooCommerce – synchronizator stanów magazynowych

Data dodania: 14 września 2020

Zlecę przygotowanie skryptu/wtyczki synchronizatora stanów magazynowych pomiędzy bazą WooCommerce a bazami produktów udostępnianymi przez dostawców (producenci, hurtownie). W sklepie WooCommerce oferujemy wybrane produkty od wielu dostawców. Każdy z dostawców posiada własny sposób udostępniania bazy produktów. W większości przypadków będą to pliki tekstowe w formacie CSV, XML, JSON udostępniane poprzez protokół http lub ftp. Nie wykluczamy również integracji z jakimś dostawcą po RestAPI.
Chcemy aby w ustalonych interwałach czasowych (np: co godzinę) dla każdego źródła danych aby skrypt sprawdzał stany magazynowe dostawców dla wybranych produktów i aktualizował dostępność w WooCommerce. Sklep jest zainstalowany na hostingu jdm.pl. Osoby zainteresowane proszę o wycenę synchronizatora odpytującego 3 źródła danych (pliki płaskie udostępniane przez http lub ftp) oraz za każde dodatkowe źródło danych (jakie planujemy dodać w kolejnych miesiącach).
Przykładowe jedno źródło: https://www.dropbox.com/s/r4wxg5fatvhh0kh/aluro_products_export_ldWd8HWmUY.xml?dl=0

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!