Przeniesienie strony na WP z dotychczasowego CMS oraz przepięcie domeny i poczty

Data dodania: 14 września 2020

Zlecę przeniesienie strony z dotychczasowego CMS (typu kreator stron) na WordPress .

Z zachowaniem istniejącego layoutu oraz układu treści, przy zastosowaniu elastycznych rozwiązań które pozwolą mi na późniejszą samodzielną edycję projektu, usuwanie bądź dodawanie elementów (bez znajomości kodu).

Chcę zachować istniejące integracje w miare możliwości oraz skonsultować kwestię domeny/poczty . Je również będę potrzebowała przenieść od dotychczasowego dostawcy (bądź resellera, prawa na domenę są na mnie).

Potrzebuje uwzględnić wszystko co poniżej jednak szczegóły techniczne chcę skonsultować i umówić się na konkretne wykonanie zlecenia będące jak najbliżej tego zamysłu:

Zależy mi na

– sprawnie przeprowadzonej migracji na hosting zewnętrzny (rozważam cloud)

– ustawieniu wszystkiego pod kątem technicznym – hostingu , zabezpieczeń, rozszerzenia SEO oraz codziennych automatycznych update\’s

– uzyciu aktualnych nakładek Elementora (z Guthenbergiem) tak żeby edycja strony była możliwa bez pracy w kodzie na co dzień

– przepisaniu domeny na mnie, gdyż tak funkcjonuje pierwotnie

– ewentualnie umówić się na późniejsze zlecanie usprawnień, w przypadku gdyby aktualizacje coś \"wywalały\" – możliwa długotrwała współpraca, doraźnie

Proszę o przemyślane wyceny zlecenia oraz zaproponowanie zakresu/grafiku wykonania zadania. Podana kwota jest orientacyjna.

Jest sporo podstron (ok 55). blog z 3 lub 4 artykułami i małym ruchem wcześniej, oraz wersja anglojęzyczna . Linki URL też są do poprawienia.

Na dany moment strona wygasła pod danym adresem (nie przedłużone premium). Jednak ze strony CMS mogę podzielić się loginem bądź plikiem ZIP.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!