Modyfikacja autorskiej wtyczki

Data dodania: 18 sierpnia 2020

Potrzebujemy zmian w autorskiej wtyczce od strony panelu administratora. W tym momencie mamy zakładkę rezerwacje w której mamy wyświetlone dane ( w panelu adminstratora):
Tytuł | Lekarz | Cena | Status Płatności | Data wizyty | Pacjent( nazwa )
Chcemy mieć możliwość filtrowania tych danych.

Dodanie filtra:
1. Możliwość filtrowania po nazwisku terapeuty (Lekarz) (nie jako wyszukiwarka ale może być lista rozwijana – mamy zdefinowanych terapeutów w innym custom post type)

2. Możliwość filtrowania po zakresie dat (zaznaczam data od i do tak jak w kalendarzu) z możliwością wyboru albo daty wizyty albo daty wykonania transakcji ) – czyli trzy osobne date pickery?

3. Możliwość wpisania nazwiska pacjenta i wyszukania transakcji (tu lista rozwijana chyba nie ma racji bytu bo tych pacjentów są setki więc to byłoby trudne w użyciu)

OPCJONALNE – JAKO DRUGI ETAP ZLECENIA

4. Przy każdym filtrze możliwość wygenerowanie wyników do excela (w raporcie były by pełne dane o płatności wraz z ceną i danymi pacjenta takimi jak nr tel albo adres mailowy)

Wymagania:
Wystawienie faktury VAT, termin realizacji do 3 tygodni od rozpoczęcia prac.

Budżet: do ustalenia

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!