Stała współpraca – tworzenie stron w oparciu o motywy Premium (freelancer)

Data dodania: 29 lipca 2020

Cześć,
Jesteśmy iTszy.pl – niewielką agencją kreatywną z dużymi aspiracjami. Pracujemy dla topowych marek jak również dla mniejszych firm. Charakteryzujemy się wysoką jakością, kreatywnością oraz pozytywnym podejściem do życia i działania.
Z uwagi na wzrost zleceń, poszukujemy do stałej współpracy osobę/osoby z doświadczeniem przy budowie stron www / prostych sklepów w oparciu o szablony premium (astra, bridge, Xstore, jupiter, the7 etc.).
Poszukujemy osoby, która potrafi postawić projekt od A do Z.
Zależy nam na osobie, która stworzyła min 25 stron na motywach i nie są one wiernymi kopiami demówek, a także wyglądają i DZIAŁAJĄ bardzo dobrze co jest dla nas bardzo istotne.

Gdybym miał opisać idealną osobę jakiej szukamy to byłaby to osoba, która:
– ma duże doświadczenie w tworzeniu stron dla klientów w oparciu o motywy Premium,
– zna bardzo dobrze podstawowe pluginy takie jak seo by yoast, cf7, backupwp, sierotki, vc, elementor, revslider, wp fastest cache lub cache enabler
– zna css/html/php na tyle, aby samemu stworzyć child theme, ostylować motyw dostosowując do grafiki, stworzyć swój template lub dopisać jakieś proste funkcjonalności
– nie ma problemu z rozwiązywaniem prostych problemów w php
– posiada doświadczenie i zainteresowanie użytecznością stron internetowych, potrafi zaproponować układ strony czy jej strukturę
– posiada doświadczenie i potrafi dostosować stronę RWD
– posiada zmysł estetyczny i jej realizacje wyglądają bardzo dobrze
– ma doświadczenie w pracy z klientami, potrafi wysłuchać i zbriefować klienta (
– dodatkowym atutem będzie jeśli utrzymujesz strony klientów (update motywu, pluginów, WP)
– dodatkowym sporym atutem będzie!!! znajomość i doświadczenie z WooCommerce – konfiguracja, stawianie małych prostych sklepów w oparciu o WC.

Początkowo praca polegać będzie na wykonywaniu stronki w oparciu o otrzymane wytyczne. Otrzymujesz dostęp do admina i ftp projektu, szablon jest już wybrany i zainstalowany, otrzymujesz treści do podstron oraz wskazanie jakie podstrony z demówki wykorzystujemy do danych podstron lub jakie elementy wykorzystujemy do prezentacji danych treści (czyli można powiedzieć dokładna instrukcja).
Opieramy się o istniejące demówki lecz jest też wiele projektów w których trzeba stronę ostylować wg dostarczonego projektu w .psd lub xd.
Docelowo jednak będziemy oczekiwali samodzielności, czyli otrzymujesz brief i sam dobierasz motyw oraz układasz strukturę i elementy w oparciu o otrzymane materiały.

Poszukujemy osoby sumiennej, pracowitej, proaktywnej, mającej chęci i motywację do rozwoju, jak również komunikatywnej, gdyż dobra komunikacja jest dla bardzo ważna. Zależy nam szczególnie na proaktywności. Pomimo, iż klient będzie prowadzony przez nas to doceniamy jeśli ktoś udziela się w projekcie, proponuje rozwiązania, jest w stanie zaproponować inny motyw, który będzie bardziej odpowiedni pod danego klienta itp.

Co oferujemy:
– prace w luźnym ale profesjonalnym zespole
– możliwość nauki i rozwoju w doświadczonym zespole
– stała ilość zleceń (aktualnie są 2 projekty do zrealizowania)
– sprawne rozliczenia po wykonanej pracy
– elastyczne godziny pracy
– możliwość stałej współpracy / umowy

Forma współpracy i rozliczeń.
Aktualnie najlepszą formą współpracy byłoby rozliczenie godzinowe (fv/uod).

Proszę o przesyłanie swoich ofert na kontakt(@)itszy.pl, proszę w ofercie o opisanie:
– swojego doświadczenia komercyjnego,
– jakie motywy premium znasz dobrze,
– aktualnej sytuacji zawodowej,
– umiejętności popartych projektami,
– Linki do kilku projektów z opisem zakresu prac oraz wyceną czasową tych prac
– sugerowanej stawki godzinowej // sugerowanego sposobu rozliczeń wraz z przykładowymi kwotami
– Fajnie gdybyś też napisał dwa zdania o sobie ?

Z góry bardzo dziękuję wszystkim za przesłane oferty. Każda oferta zostanie sprawdzona i zweryfikowana. W ciągu tygodnia odezwiemy się do wybranych osób.
Dziękuję i powodzenia!

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!