WooCommerce – Dodanie pola ACF do meta danych zamówienia w backendzie

Data dodania: 4 czerwca 2020

Witam,

Utworzyłem sobie pole w pluginie Advanced Custom Fields. Najprostsze pole "Tekst", aby dodawać do niego określony numer. Pole jest przypisane do produktu w WooCommerce. I wyświetla się w panelu WooCommerce, w edycji produktu. Mogę sobie dodać do produktu własny numer.

Potrzebuję aby ten numer, czyli wartość tego pola, pojawiał się w backendzie w meta danych zamówienia. Nie wiem, czy dobrze to rozkminiam, ale zdaje się, że chodzi o tabelę w bazie order_item_meta. Muszę innymi słowy udostępniać ten numer zewnętrznej aplikacji, aby pobierała go sobie z tabeli wraz z produktem w zamówieniu. Nie jest potrzebne aby ten numer wyświetlał się gdziekolwiek na frontendzie, czy w szczegółach zamówienia w panelu WordPressa, czy gdziekolwiek. Tylko do bazy danych chcę go dodawać.

Pozdrawiam,
Szymon

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!