Doradztwo i dostosowanie wtyczki Ultimate Member

Data dodania: 24 czerwca 2020

Wdrażam usługi online, dla których konieczne jest wypełnianie przez użytkownika wielu formularzy. Formularze te mają wiele pól (np. 100, 150). W związku z tym mam kilka próśb o doradztwo przy ustawieniu całego biznesu na bazie tej wtyczki, a także kilka innych próśb w zakresie dostosowania wtyczki pod moje potrzeby. Najchętniej opisałbym wszystko podczas rozmowy telefonicznej lub telekonferencji z udostępnianiem ekranu. Zlecenie jest dość pilne i najlepiej, jakby cały projekt zamknął się w ciągu jednego lub dwóch tygodni. Interesują mnie oferty zawierające oczekiwaną stawkę godzinową. Możliwe rozliczenie to faktura VAT lub umowa zlecenie dla studenta. Ewentualnie we własnym zakresie faktura wystawiona przez UseMe.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!