„Cannot retrieve directory listing” – brak możliwości połączenia się z FTP

Data dodania: 12 czerwca 2020

Mam problem, który pojawił się nagle i nie wiem jak go rozwiązać. Niestety mój hosting twierdzi, że wszystko jest ok u nich i powinienem poszukać rozwiązania w Google. Zamiast tego wystawiam to zlecenie.

Problemem jest niemożliwość połączenia się przez FTP przez jakikolwiek program (Core FTP, Filezilla). Menedżer plików uruchamia się tylko przez cPanel i to jest jedyna opcja dostępu do plików.

Cannot retrieve directory listing – taki mam komunikat. Dane konta FTP są na 100% poprawne, kilka razy dokładnie sprawdzałem, zmieniałem hasło itd. Poza tym logi CoreFTP pokazują, że konto się podłącza, ale NIE MOŻNA ZAŁADOWAĆ LISTY KATALOGÓW.

Czy jedną opcją jest już zmiana hostingu? Dodam, że to potężna firma GoDaddy, nie żaden hosting za grosze. Nie chciałbym tego robić, bo w grę wchodzi wiele stron. Gdzie może być przyczyna błędu? Póki co próbowałem zalogować się sam zarówno z jednego internetu, jak i drugiego, oraz próbował zrobić to mój kolega który mieszka zupełnie w innym województwie – taki sam skutek.

Za rozwiązanie tego problemu zapłacę, proszę o oferty.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!