Pomoc przy blogach + nowe funkcjonalności.

Data dodania: 22 maja 2020

Hej, szukam pomocy z WordPressem. Mam 3 blogi i potrzebuję je trochę zunifikować wizualnie, żeby miały podobny look and fele. Dodatkowo potrzebuję zainstalować jakiś plugin do stworzenia części Membership, dla kogoś kto tam będzie wchodził. Część konwentu blogs będzie zamknięta i tylko widoczna dla członków, poza tym będzie tam jeszcze dostęp do kursów. Będą bardzo proste. Trzeba sprawdzić jak to jest skonstruowane na takim portalu: https://www.mindvalley.com — mam do tego dostęp. Mamy screeny też. Tak naprawdę jest tam video z nagraną prezentacją i są chartery (time stamp) w formie buttonów, że można przeskoczyć do danej części filmiku. Dodatkowo ma to formę artykułu, czyli video, później coś na przykład do odsłuchania, jak podcast + jakiś tekst i obrazki. Potrzebuję zintegrować https://stripe.com/en-pl/pricing + potrzebuję funkcjonalności sprzedawania kursu, do którego ma się dostęp później. Zastanawiałem się również nad Klarna do płatności (https://www.klarna.com/us/business/products/in-store/). Te rzeczy mają integrację do woocommerce więc powinno łatwo się to podpiąć. Trzeba też zintegrować jakieś międzynarodowe płatności. Powinno też być można przerzucać/wbierać języki w jakich się czyta artykuły. Powinny być wszystkie języki i również podział na języki. Mam 3 blogi:

– https://healthimpuls.net/ – osobna instancja WordPress
– https://techimpuls.net/de/ – osobna instancja WordPress
– https://blog.kulturimpuls.net/ – osobna instancja WordPress

Mam też stronę: https://www.kulturimpuls.net/ — powinna być spięta z blogiem wyżej.

http://www.be-innovative.at/ — to osobna strona też do zrobienia.

Krzysiek – 503 53 50 83

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!