JS | PHP | WooCommerce – edycja wtyczki

Data dodania: 30 maja 2020

Na szablonie Minimalist z Visualmodo będzie utworzony sklep Woocommerce z produktami firmy cateringowej. Oferta firmy dzieli się na dwie główne kategorie: Menu stałe i Lunch dnia. Do wykonania prace:
1. Stworzenie kalendarza z widokiem tygodniowym dla Lunch dnia. Przedstawiam sposób działania: https://kukulahealthyfood.pl/menu#

Propozycja utworzenia takiej funkcjonalności

A. Wtyczka kalendarza np. https://webnus.net/modern-events-calendar/weekly-view/ Ograniczeniem jest to że w widoku „weekly view” pokazuje ona w formie listy wszystkie wydarzenia tygodnia, a ma pokazywać dany lunch dnia oraz to że chcemy, aby od razu było widać skład lunchu i duże zdjęcie obok, a nie dopiero po kliknięciu w listę
B. Wtyczka Tabs np. https://www.wonderplugin.com/wordpress-tabs/
Ograniczeniem jest to, nie ma tu kalendarza w którym pokazywałby się aktualny dzień tygodnia

2. Stworzenie menu w formie slider carousel dla produktów w sklepie. Tak jak tutaj https://kukulahealthyfood.pl/menu# tylko, że zamiast różnego kalendarza pokazywałyby się różne produkty z danej kategorii (kolacje, posiłki profilaktyczne, posiłki regeneracyjne, zamówienia okolicznościowe, wyżywienie dla grup szkolnych i turystycznych, kanapki, sałatki, ciasta, owoce, napoje, soki świeżo wyciskane). Czyli na przykład klikam w obrazek na slider carousel z podpisem sałatki i pod spodem pojawiają się produkty sałatek w formie kafelek jak w zwyczajnym sklepie.

Proszę o wysyłanie propozycji rozwiązań wraz z szacunkową ceną prac na maila: biuro@zaklad-tworczy.pl

Dziękuję

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!