Lekka, responsywna strona z paroma funkcjonalnościami - WP Zlecenia

Lekka, responsywna strona z paroma funkcjonalnościami

Data dodania: 23 marca 2020

Witam,
po wielu doświadczeniach chcę założyć firmę, ale bez strony ani rusz. Mam serwer i domenę. Chcę strony szybkiej, lekkiej, responsywnej, edytowalnej (WP-dobrze jakby się nie zamknęła po roku-dwóch) i oryginalnej (mile widziane umiejętności związane z tworzeniem identyfikacji graficznej, logiem etc. – poddane osobnej wycenie) z mapą, formularzem kontaktowym, formularzem zamówieniowym/ofertowym, kilkoma-kilkunastoma multimediami i 2-4 podstronami. Branża budowlana. Nie ukrywam, że zależy mi na dopracowanej realizacji o oryginalnym layoucie w niskiej cenie (przecież dopiero zaczynam #polakrobak 😉 W ewentualnych propozycjach proszę przedstawiać szacowaną wartość zlecenia w kwocie brutto i namiary na swoje realizacje. To jest Brief tak w 90%.

PS. Jeśli projekt wypali to mam jeszcze w zanadrzu 2-3 dużo większych klientów (zdecydowanych na moje wybory) i proporcjonalne projekty, więc jest szansa na dłuższą współpracę, branże to: budowlana, gastronomiczno-hotelarska, rolnicza, usługowo-transportowa.

Pozdrawiam
Majk

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

uslugi@dylla.pl

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.