Lekka, responsywna strona z paroma funkcjonalnościami

Data dodania: 23 marca 2020

Witam,
po wielu doświadczeniach chcę założyć firmę, ale bez strony ani rusz. Mam serwer i domenę. Chcę strony szybkiej, lekkiej, responsywnej, edytowalnej (WP-dobrze jakby się nie zamknęła po roku-dwóch) i oryginalnej (mile widziane umiejętności związane z tworzeniem identyfikacji graficznej, logiem etc. – poddane osobnej wycenie) z mapą, formularzem kontaktowym, formularzem zamówieniowym/ofertowym, kilkoma-kilkunastoma multimediami i 2-4 podstronami. Branża budowlana. Nie ukrywam, że zależy mi na dopracowanej realizacji o oryginalnym layoucie w niskiej cenie (przecież dopiero zaczynam #polakrobak 😉 W ewentualnych propozycjach proszę przedstawiać szacowaną wartość zlecenia w kwocie brutto i namiary na swoje realizacje. To jest Brief tak w 90%.

PS. Jeśli projekt wypali to mam jeszcze w zanadrzu 2-3 dużo większych klientów (zdecydowanych na moje wybory) i proporcjonalne projekty, więc jest szansa na dłuższą współpracę, branże to: budowlana, gastronomiczno-hotelarska, rolnicza, usługowo-transportowa.

Pozdrawiam
Majk

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!