Konfiguracja Analytics + Woocommerce

Data dodania: 6 marca 2020

Dzień Dobry. Szukam specjalisty do wykonania czynności:

1. Wpięcie do sklepu WP kodu Google Analytics, mierzącego konwersje sprzedażowe. Chodzi dokładnie o wyniki sprzedaży wyświetlane w zakładce Analytics> Konwersje > e-commerce

2. Wpięcie w kodzie sklepu, skryptu do retargetingu. Kod należy wkleić w sekcji pomiędzy znacznikami <body> a </body>). Nie mam doświadczenia w tej kwestii i nie mogę znaleźć tej sekcji w plikach motywu sklepu (motyw WP StyleShop). Niby powinna być w pliku header.php, ale nie jej widzę. (oczywiście prześlę kod html skryptu na maila)

Te dwie sprawy chętnie rozwiązałbym przez weekend, jeśli znajdzie się chętny specjalista to proszę o kontakt mailowy. FV nie jest konieczna, decydujący jest koszt usługi.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!