Organizacja wewnętrznego linkowania i modyfikacje szablonów

Data dodania: 1 lutego 2020

Chciałbym zrealizować dwie prace, a następnie nawiązać stałą współpracę.
1. Organizacja wewnętrznego linkowania wg. przybliżonego schematu:
strona.pl/lekarz
strona.pl/lekarz/ortopeda
strona.pl/lekarz/ortopeda/wroclaw/
strona.pl/lekarz/ortopeda/wroclaw/bole-stawow

Około 10 zawodów * 10 miast * 20 specjalizacji * 100 typów problemów. Duża baza stron pod SEO z orientacją pod pozycjonowanie lokalne wybranych miast. Każda z tych podstron orientuje się na unikalną treść. Pierwsza ścieżka zawiera listę możliwych zawodów + treść. Druga ścieżka zawiera już treści związane z zawodem + specjalizacja. Trzecia ścieżka zwiera już frazy łączące pierwsze dwie plus miasto, czyli np. "ortopeda Wrocław". Czwarty dodatkowo opisuje dane schorzenie. Ważnym elementem jest wzajemne linkowanie między opcjami danej ścieżki, czyli lekarz linkuje również do pielęgniarki czy rehabilitanta, ortopeda do stomatologa, ginekologa i innych lekarzy, Wrocław do Warszawy, Krakowa czy Poznania, a schorzenia do innych schorzeń. Następuje wzajemna sieć wielu podstron serwisu z zachowaniem najwyższych standardów SEO, unikalnej treści i stosunkowo wygodnej edycji.

Do zadania można wykorzystać istniejące rozwiązania WP, wtyczkę lub napisać własną. Podobne rozwiązania stosuje się np. w ZnanyLekarz, Naprawek, RestartAGD i innych tego typu portalach. Mile widziane pojęcie o SEO, co jeszcze bardziej zwiększa szanse na długą współpracę.

Oferta powinna zawierać:
– Rozwiązania funkcjonalne
– Przygotowanie gotowej sieci
– Stworzenie układy i treści zgodnie ze wskazówkami

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!