wprowadzenie prostych zmian na istniejaca strone www.polokna.pl

Data dodania: 21 stycznia 2020

prosze wycene i podanie czasu realizcji poniższych zmian. czas i koszt sa kluczowe
zalezy mi zeby jak najszybciej po rozsadnym koszcie wprowadzono zmiany na www.polokna.pl. lista zmian do tego wprowadzenia:
1. Strona nie powinna być onepage’em. Każda kategoria produktów powinna mieć oddzielną podstronę główną i kolejne dla każdego z rodzaju produktów danej kategorii.
Treści na poszczególne podstrony podeślę ja. Ważne aby utworzyć odpowiednią strukturę "drzewa strony".
Dla przykładu: http://www.szklarzpoznan.net/
Mamy stronę główną. Możemy kliknąć np. w produkty i pojawia się podstrona http://www.szklarzpoznan.net/produkty/ i widzimy kafle z usługami. Możemy wybrać np lustra na wymiar: http://www.szklarzpoznan.net/lustra-na-wymiar/ . Tutaj akurat lepiej gdyby link był dłuższy i wyglądał tak: http://www.szklarzpoznan.net/produkty/lustra-na-wymiar
2. Zakładka https://polokna.pl/kontakt i usunięcie numeru telefonu z góry strony.
3. Dodanie "thank you page’a" po wysłaniu formularza zapytania z oddzielnym adresem URL. Jeśli jest taka opcja to proszę dodać też Captcha’e.
PROSZE O PODANIE PILNIE WYCENY I CZASU REALIZACJI NA POWYZSZE

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!