Full-stack Developer – stała współpraca

Data dodania: 20 grudnia 2019

? [Cześć!]

To Nasze ostatnie ogłoszenie w tym roku, jeśli widzisz je nie pierwszy raz to może chcesz wiedzieć co się u Nas w tym roku zmieniło?

Nasz zespół powiększył się z 28 osób do prawie 60, kupiliśmy kolejne piętro na biuro oraz poszerzyliśmy kadrę managerską. Pojawił się też budżet na rozwój oraz kilka nowych sprzętów kuchennych (wyciskarka wolnoobrotowa to nie to samo co sokowirówka! Najwidoczniej :D) A no i jeszcze czasem zamiast 1 psiaka (Sheby) mamy w pracy 2 (Fargo). 🙂

Nie zmieniło się to (i chyba już nigdy się nie zmieni ¯\\_(ツ)_/¯), że wciąż mamy więcej projektów niż jesteśmy w stanie wykonać dlatego wracamy z ofertą pracy dla Full-stack Developera.

? [Kim jesteśmy?]

Massive Pixel Creation działa na rynku od ponad dekady. Jeśli Nas kojarzysz to prawdopodobnie dzięki Naszemu portalowi https://wpkraken.io/ lub działalności na Envato Market. Współpracujemy z różnymi firmami z całego świata, m.in. Twitch, Suzuki, Placester, Toyota, Volvo, Lexus. Specjalizujemy się zarówno w mniejszych jak i większych projektach związanych z Web Developmentem.

? [Projekt]:

Będziesz pracować przy projekcie dla Naszego największego klienta z USA. Produktem jest platforma dla setek tysięcy użytkowników, poprzez którą agenci nieruchomości mogą stworzyć swoje strony internetowe wykorzystujące system MLS. W Twoim teamie pracuje 4 Developerów i 1 Team Leader, którzy współpracują z całym zespołem QA.

? [Kogo szukamy?]

Nasz stack technologiczny to:

PHP OOP 7+, SCSS, jQuery/VanillaJS, Gulp/Webpack, WordPress, RESTful API, GIT, JIRA, CodeShip – CI/CD + PHPUnit

więc dobrze by było, abyś ogarniał/ogarniała powyższe technologie, szczególnie, że szukamy Mid\’a, Seniora. 🙂 Szukamy tez oosby, która komunikuje się w języku angielskim (głównie komunikacja pisemna).

? [Co Oferujemy?]

Możliwość pracy zdalnej,
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (budżet szkoleniowy dla każdego pracownika to 2000 zł na rok),
Elastyczne godziny pracy (są osoby, które chcą zaczynać od 5-6 rano ?),
Darmowe lekcje angielskiego z native speakerem w czasie pracy,
Coming soon: przestrzenne i nowoczesne biuro ze zjeżdżalnią i ścianką wspinaczkową ?,
Dowolna forma współpracy (preferowana B2B),
Chillout room: PS4 (m.in. codzienne rozgrywki w \"Fifola\" ;)),
Multisport,
Luxmed oraz ubezpieczenie grupowe,
Służbowy laptop oraz stanowisko z dwoma monitorami,
Wyjścia integracyjne,

jeszcze trochę ich mamy¯\\_(ツ)_/¯

Comiesięczne premie dla pracowników miesiąca (wybierane w formie głosowania),
Dostęp do materiałów premium: Tuts+, Laracast etc,
Biblioteczka książek branżowych,
Świeże owoce, orzechy oraz płatki śniadaniowe,
Premie świąteczne,
Dofinansowanie dla osób dojeżdżających dalej niż 30km,
Pieszczoty z Huskym (psem),
Jeśli podobnie jak Damian, jeden z Naszych Devów, wymyślisz sobie, żeby przejechać 10 tys. kilometrów na rowerze to jest duża szansa, że zasponsorujemy to wydarzenie https://www.facebook.com/wyprawaramenowa/

? Ale to co sobie cenimy najbardziej to Nasza atmosfera, chcesz ją sprawdzić? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny pod tym adresem → https://wpk.io/join_dev

Masz pytania? → joinus@mpcreation.net

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!