Edycja szablonu ikonik pisanego w ajax

Data dodania: 23 grudnia 2019

Szukam osoby która przerobi dla mnie szablon tak by działał jak się należy.
Chodzi o to że twórca napisał go w ajaxie i nie chce mi pomóc, nawet odpłatnie.
Dodając formularz kontaktowy i slider na stronie, slider nie działa a formualrz nie wyświetla captcha, doiero jak spróbuję wysłac maila to pojawia się błąd a wraz z nim zaczynają działac wszystkie funkcjonalności ELEMENTOR-a czyli slider, a w formularzu pojawia się recaptcha i wówczas można faktycznie wysłać zapytanie.
Dziwnie to zrobili… niby support opłacony a zapierają się że nie da się ładowac skryptów za pierwszym wejściem na www. Problem w tym że szablon mi cholernie pasuje… i chcę go mieć.
Proszę o oferty osób które ogarną temat ładowania skryptów za pierwszym razem, wszystkich z ELEMENTOR + formularz kontaktowy NinjaForm.
Aktualnei strona off bo jest w budowie, przebudowie.
Ale na demo szablon możecie zobaczyć.
https://themeforest.net/item/ikonik-resume-vcard-wordpress-theme/24585756
Osoba która się podejmie musi wziąć pełną odpowiedzialność za przeróbkę, tak by się nic innego nie posypało i wszystko działało.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!