Wykonanie nowej strony domowej na WP z wykorzystaniem danych z istniejącej na joomli

Data dodania: 14 listopada 2019

Zlecenie dotyczy pilnego postawienia w krótkim czasie (maks. 4 tyg.) strony firmowej na WP, która jest w chwili obecnej (niedziałająca, ale do wygoogle’ania) oparta na joomli, przestarzała i wymaga serwisu. Dane ze strony (grafika teksty) częściowo do wykorzystania lub do ustalenia ze zleceniodawcą. Strona w wersji polskiej i angielskiej (tekst po stronie zleceniodawcy) ma mieć prostą, przejrzystą strukturę (odbiorcami są inżynierowie, osoby z wykształceniem technicznym) i zawierać dane typu: 1. organizacyjnego (aktualności, o firmie, pracownikach, realizacjach, kontakt), 2. dokumentacja urządzeń (dokumentacja techniczna, karty katalogowe),3. prosty przegląd urządzeń (sklep jest osobno, ten punkt można połączyć z punktem 2), 4. handlowe (adresy punktów sprzedaży, sklep, allegro), 5. serwisowe (lista aktualnych serwisów, dokumenty serwisowe: gwarancje, reklamacje). Mile widziana kolorystyka: szary/czarny/biały/zielony. Strona musi być dostępna w wersji mobilnej (telefon, tablet). W przypadku sprawnej współpracy zakładamy jej kontynuację przy ew. utrzymaniu, aktualizacji i ew. rozbudowie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!