Wsparcie i rozwój sklepu WooCommerce | https://kraftklub.pl

Data dodania: 21 listopada 2019

Szanowni,
Poszukujemy doświadczonego WP/Woo developera do opieki na sklepem WooCommerce i lekkiego developmentu po obu stronach (front- i back-end). Projekt dosyć ciekawy, trochę niszowy, ale zdaje się bez wielkiego długu technologicznego: https://kraftklub.pl

Przygotowaliśmy listę i opisy 14 priorytetowych zadań do ewentualnej wyceny, jednak poszukujemy osoby do długiej współpracy, na elastycznych warunkach i w wymiarze czasu, który będzie odpowiadał obu stronom. Praca zdalna oczywiście.
W zespole may UX designera, specjalistę SEO/SEM; technologa piwnego/piwowara oraz sędziego piwnego, którzy jednocześnie są niezłymi copywriterami. Współpracujemy z większością czołowych browarów rzemieślniczych w Polsce i powoli wprowadzamy pozycje zagraniczne (na opublikowanie czeka ok. 100 świetnych piw z całego świata gdzie mamy już przygotowane zdjęcia i opisy, ale potrzeba wykonać małą pracę na filtrach i stronach kategorii). Planujemy również ekspansję na rynki europejskie (już wysyłamy dosyć regularnie do krajów EU), ale znowu – aby zrobić to poprawnie potrzebujemy wnikliwej ingerencji developera. Dodatkowo jest kilka serwisów, które chcielibyśmy zintegrować, czy to po API, czy przy użyciu gotowych modułów. Kilka zakupionych wtyczek czeka na konfigurację i ostylowanie. Ponadto chcemy przenieść stronę na nieco szybszy server (staging i produkcja są na Cloudways) i zoptymalizować ją tam, gdzie to możliwe.

Wiadomym celem jest zatem rozwój strony/sklepu proporcjonalnie do powiększającej się bazy użytkowników. W chwili obecnej druga rzecz prześciga tę pierwszą, a dodatkowo mamy szereg fajnych i niesztampowych pomysłów na nowe funkcjonalności.
Na obecnym etapie rozwoju możemy zaoferować stawki minimalnie poniżej średnich rynkowych (mamy tego świadomość), ale oferujemy dobrą zabawę, wiadome benefity, możliwość dołączenia do ekipy na festiwalach piwnych oraz przede wszystkim pracę elastyczną i bez napięcia.
Widełki są mniej więcej takie:
40-65 zł/h
lub
+/- 2000 zł za 1/3 etatu.

Pozdrawiamy serdecznie,
Ekipa | Kraft Klub

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!