strona internetowa powstającego startupu - WP Zlecenia

strona internetowa powstającego startupu

Data dodania: 30 listopada 2019

Witam,
Proszę o przesłanie ofert na wykonanie strony internetowej dla nowo powstającego startupu z branży technologicznej. Startup wystartuje w I kwartale 2020 r. i do tego momentu strona internetowa powinna zostać ukończona.

Celem strony internetowej powinna być prezentacja produktów (bez możliwości zakupu online ale z perspektywą rozbudową o tę opcję – proszę w 2-3 zdaniach przedstawić propozycje techniczne takiego rozwiązania). Produktów łącznie będzie około 10-15 (maksymalnie). Nadrzędnym celem jest skłonienie docelowego klienta do kontaktu (mail/telefon). Oprócz powyższej funkcjonalności proszę założyć standardową strukturę strony wizytówkowej, tj. około 4-6 dodatkowych zakładek (home, o firmie, faq itp.). Strona co najmniej 3-języczna (pl, eng, de). Produkty to terminale płatnicze wykorzystujące m.in. telemetrię.

Do zaprojektowania jest również logo.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi wykonawcami. Wycena wystarczy na chwilę obecną orientacyjna, lecz jest wymagana do rozpatrzenia oferty (proszę nie wysyłać ofert na poziomie kilkuset złotych).

Multilingual WordPress

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

p.strzelecki77@gmail.com

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.