strona internetowa powstającego startupu - WP Zlecenia

strona internetowa powstającego startupu

Data dodania: 30 listopada 2019

Witam,
Proszę o przesłanie ofert na wykonanie strony internetowej dla nowo powstającego startupu z branży technologicznej. Startup wystartuje w I kwartale 2020 r. i do tego momentu strona internetowa powinna zostać ukończona.

Celem strony internetowej powinna być prezentacja produktów (bez możliwości zakupu online ale z perspektywą rozbudową o tę opcję – proszę w 2-3 zdaniach przedstawić propozycje techniczne takiego rozwiązania). Produktów łącznie będzie około 10-15 (maksymalnie). Nadrzędnym celem jest skłonienie docelowego klienta do kontaktu (mail/telefon). Oprócz powyższej funkcjonalności proszę założyć standardową strukturę strony wizytówkowej, tj. około 4-6 dodatkowych zakładek (home, o firmie, faq itp.). Strona co najmniej 3-języczna (pl, eng, de). Produkty to terminale płatnicze wykorzystujące m.in. telemetrię.

Do zaprojektowania jest również logo.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi wykonawcami. Wycena wystarczy na chwilę obecną orientacyjna, lecz jest wymagana do rozpatrzenia oferty (proszę nie wysyłać ofert na poziomie kilkuset złotych).

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!