strona internetowa powstającego startupu

Data dodania: 30 listopada 2019

Witam,
Proszę o przesłanie ofert na wykonanie strony internetowej dla nowo powstającego startupu z branży technologicznej. Startup wystartuje w I kwartale 2020 r. i do tego momentu strona internetowa powinna zostać ukończona.

Celem strony internetowej powinna być prezentacja produktów (bez możliwości zakupu online ale z perspektywą rozbudową o tę opcję – proszę w 2-3 zdaniach przedstawić propozycje techniczne takiego rozwiązania). Produktów łącznie będzie około 10-15 (maksymalnie). Nadrzędnym celem jest skłonienie docelowego klienta do kontaktu (mail/telefon). Oprócz powyższej funkcjonalności proszę założyć standardową strukturę strony wizytówkowej, tj. około 4-6 dodatkowych zakładek (home, o firmie, faq itp.). Strona co najmniej 3-języczna (pl, eng, de). Produkty to terminale płatnicze wykorzystujące m.in. telemetrię.

Do zaprojektowania jest również logo.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi wykonawcami. Wycena wystarczy na chwilę obecną orientacyjna, lecz jest wymagana do rozpatrzenia oferty (proszę nie wysyłać ofert na poziomie kilkuset złotych).

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!