Zlecę prace programistyczne frontendowe i optymalizacyjne SEO na platformie WordPress

Data dodania: 31 października 2019

Poszukuje do stałej współpracy programisty z wiedzą z zakresu SEO, który potrafi wdrażać zmiany optymalizacyjne na platformie WordPress.

Strona www jest uruchomiona z wykorzystaniem gotowego szablonu oraz wp-bakery page buildera i pozycjonowana przez podwykonawcę SEO. Potrzeba wsparcia wdrożeniowego technicznego.

Przykładowy zakres: wdrożenie zmian frontendowych poprawiających użyteczność strony, przeniesienie formularzy kontaktowych w inne miejsce podstrony, dodawanie wybranych opcji na danych podstronach do formularza (np. zaciąganie tytułu strony do formularza wybór pakietu), instalacja wdrożenie i konfiguracja exitpopup, integracja z narzędziami marketingowymi przy wykorzystaniu gotowych integracji (zapier) , inne prace optymalizacyjne i techniczne. Możliwe integracje przez API z zewnętrznych narzędzi marketingowych.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!