Zlecę prace programistyczne frontendowe i optymalizacyjne SEO na platformie Wordpress - WP Zlecenia

Zlecę prace programistyczne frontendowe i optymalizacyjne SEO na platformie WordPress

Data dodania: 31 października 2019

Poszukuje do stałej współpracy programisty z wiedzą z zakresu SEO, który potrafi wdrażać zmiany optymalizacyjne na platformie WordPress.

Strona www jest uruchomiona z wykorzystaniem gotowego szablonu oraz wp-bakery page buildera i pozycjonowana przez podwykonawcę SEO. Potrzeba wsparcia wdrożeniowego technicznego.

Przykładowy zakres: wdrożenie zmian frontendowych poprawiających użyteczność strony, przeniesienie formularzy kontaktowych w inne miejsce podstrony, dodawanie wybranych opcji na danych podstronach do formularza (np. zaciąganie tytułu strony do formularza wybór pakietu), instalacja wdrożenie i konfiguracja exitpopup, integracja z narzędziami marketingowymi przy wykorzystaniu gotowych integracji (zapier) , inne prace optymalizacyjne i techniczne. Możliwe integracje przez API z zewnętrznych narzędzi marketingowych.

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

k.boruta@actiflow.pl

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.