WordPress Developer – stała współpraca (możliwa praca zdalna lub stacjonarnie w Katowicach)

Data dodania: 3 października 2019

? Cześć!

To nie jest Nasze pierwsze ogłoszenie w tym roku, jeśli widzisz je kolejny raz to może zastanawiasz się co się u Nas w tym czasie zmieniło?

Nasz zespół powiększył się z 28 osób do prawie 60, kupiliśmy kolejne piętro biura oraz poszerzyliśmy kadrę managerską. Do tego pojawił się u Nas budżet na rozwój (2000 zł na rok dla każdego pracownika) oraz kilka nowych sprzętów kuchennych (wyciskarka wolnoobrotowa to nie to samo co sokowirówka! Najwidoczniej :D) A no i jeszcze czasem zamiast 1 psiaka (Sheby) mamy w pracy 2 (Fargo). 🙂

Nie zmieniło się to, że wciąż mamy więcej projektów niż jesteśmy w stanie wykonać dlatego wracamy z ofertą pracy dla WordPress Developera.

? Kim jesteśmy?

Massive Pixel Creation działa na rynku od ponad dekady. Jeśli Nas kojarzysz to prawdopodobnie dzięki Naszemu portalowi https://wpkraken.io/ lub działalności na Envato Market. Współpracujemy z różnymi firmami z całego świata, m.in. Twitch, Suzuki, Toyota, Volvo, Lexus. Specjalizujemy się zarówno w mniejszych jak i większych projektach związanych z Web Developmentem.

? Projekty:

Różnorodność projektów i branży jest duża, a powtarzalność zadań praktycznie zerowa, więc na pewno możesz liczyć u Nas na rozwój i brak nudy. Piszemy w Vanilla JS/PHP/WordPress, pracujemy z doświadczonym CTO i PMem, a komunikacją z klientem zajmuje się zespół CRM.

? Wymagania:

Szukamy osób z poziomu doświadczenia min. Mid w w.w technologiach. Wymagamy również znajomości angielskiego na poziomie min. B1. Umiejętności są sprawdzane praktycznym zadaniem, które jest przeprowadzane przed zaproszeniem na spotkanie.

? Co Oferujemy?

* Elastyczne godziny pracy (7-9) – ale nie takie "elastyczne", że będziesz musiał pracować w godzinach pracy USA 🙂
* Możliwość pracy zdalnej (1 dzień/tydz.)
* Dowolna forma współpracy (preferowana B2B)
* Darmowe lekcje angielskiego z native speakerem w czasie pracy
* Chillout room: PS4 (m.in. codzienne rozgrywki w "Fifola" ;)), shisha, kolekcja gier planszowych
* Karta multisport
* Opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe
* Służbowy laptop oraz stanowisko z dwoma monitorami
* Wyjścia integracyjne
* Jeśli podobnie jak Damian, jeden z Naszych Devów, wymyślisz sobie, żeby przejechać 10 tys. kilometrów na rowerze to jest duża szansa, że zasponsorujemy to wydarzenie https://www.facebook.com/wyprawaramenowa/

jeszcze trochę ich mamy¯\_(ツ)_/¯

* Comiesięczne premie dla pracowników (wybierane w formie głosowania)
* Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (budżet szkoleniowy dla każdego pracownika to 2000 zł na rok)
* Biblioteczka książek branżowych (zamawianych według zgłoszeń pracowników)
* Świeże owoce, orzechy oraz płatki śniadaniowe
* Premie świąteczne
* Dofinansowanie dla osób dojeżdżających dalej niż 30km
* Dostęp do materiałów premium: Tuts+, Laracast etc
* Pieszczoty z Huskym (psem)

? Ale to co sobie cenimy najbardziej to Nasza atmosfera, chcesz ją sprawdzić? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny pod tym adresem → https://wpk.io/join_dev

Masz pytania? → joinus@mpcreation.net

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!