Strona kancelarii radcy prawnego i mediatora

Data dodania: 23 października 2019

Cześć,

Chcę zlecić zaprojektowanie i skonfigurowanie wordpress-a dla kancelarii radcy prawnego i mediatora (dwie gałęzie działalności). Będą tam takie podstrony: Strona główna, Mediacje, Porady prawne, Blog, RODO, Kontakt

Klientce zależy na „kobiecym stylu”: „Zależy mi na tym, by strona była w jasnych, przyjemnych barwach, minimalistyczna, by miała pozytywny przekaz – staram się dawać w swojej pracy empatię i życzliwość, i bardzo chciałabym, żeby strona kreowała taki wizerunek, a nie wizerunek srogiego prawnika w todze;).”
Klientce podobają się takie strony o podobnym profilu:
– https://mediacjepomagruk.pl/
– https://mediator-olawa.pl/aktualnosci
Klientka dostarcza teksty a od wykonawcy oczekuje projektu, grafik/zdjęć, wybór i skonfigurowanie szablonów, pluginów, menu, kategorii itp tak aby strona była pełna.

Od strony technicznej domena jest wykupiona, hosting wordpressa jest na linuxpl.com. Wykonawca dostanie wszelkie dostępy wymagane do realizacji projektu.
Adres: mediuj.pl

Deadline: koniec listopada
Budżet: 2-3k brutto (na fakturę VAT) – budżet ograniczony dofinansowaniem z urzędu pracy

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!