Remote Junior/Mid Fullstack WordPress Developer

Data dodania: 2 października 2019

Cześć, szukamy WordPress developera do naszego software house, w którym outsourcujemy projekty dla agencji oraz tworzymy własne wtyczki freemium. Pracujemy w 100% zdalnie, nie mamy biura.

Szukamy kogoś ze świetnym nastawieniem. Wszystkiego cię nauczymy i wdrożymy w nasze procesy. Wolimy kogoś kto chce zdobywać wiedzę i wie jak rozwiązywać problemy niż świetnego developera, który jest samotnym jeźdźcem. Nie chcemy CV, interesuje nas twoja etyka pracy.

Nasza codzienna praca to w większości rozwój nowych funkcji i kodowanie nowych stron. Nie robimy projektów, które polegają na naprawianiu czegoś. Jako podwykonawcy, wykonujemy tylko pełne strony na podstawie pixel-perfect designu.

Korzystamy również z narzędzi ułatwiających pracę:
– Local – do wirtualizacji stabilnych środowisk lokalnych, które można wyklikać
– Buddy – do testowania oraz continous delivery (zapomnij o FTP i czekaniu aż pliki się wgrają)
– Webpack – do buildowania JS oraz Sass
– ACF PRO – do budowania własnych bloków Gutenberg oraz tworzenia interfejsów w wp-admin

Rekrutacja to kilka etapów:
1. Wypełnienie ankiety
2. Rozmowa audio-wideo, w której sprawdzamy czy będzie nam się dobrze razem pracowało
3. Oferta pracy – proponujemy warunki zatrudnienia
4. Umowa
5. Okres próbny, pełnopłatny – sprawdzamy czy obydwie strony są zadowolone z pracy, wprowadzamy cię w nasze procesy, pokazujemy jak pracujemy i sprawdzamy jak pracujesz ty

Co dalej? Jeśli pasujemy do siebie to dołączasz pełnoprawnie do zespołu, dostajesz budżet na naukę, dowozimy razem projekty i rozwijamy wspólnie BracketSpace. Na codzień masz wpływ na to, w którą stronę idziemy, jakich narzędzi używamy i jak organizujemy pracę.

Więcej informacji w ogłoszeniu na No Fluff Jobs: https://nofluffjobs.com/job/remote-junior-mid-fullstack-php-wordpress-developer-bracketspace-hggsqt5q

Proszę o zgłoszenia wyłącznie poprzez formularz rekrutacyjny: https://forms.gle/TA2faQ1JD3KX7WZC6

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!