Programista do współpracy na conajmniej 3 miesiące.

Data dodania: 22 października 2019

Poszukuje do współpracy programisty PHP z dużym/seniorskim doświadczeniem przy WordPress/Woocommerce oraz Multisite. Umowa zlecenie na czas nieokreślony (3-6 msc). Minimalne obłożenie czasowe to około 20 godzin w tygodniu, max 40. Wypłata na podstawie rachunku wystawionego do umowy, na koniec każdego miesiąca.

Zakres prac:
1. Optymalizacja oraz debugowanie błędów przy dużym sklepie Woocommerce.
2. Pisanie autorskich rozwiązań, wtyczek na potrzeby sklepu.
3. Modyfikacje motywu.

Poszukuję osoby odpowiedzialnej oraz komunikatywnej, dotrzymującej wyznaczonych terminów. Bardzo ważna jest dla mnie komunikacja w projekcie, głównym kanałem komunikacyjnym jest Slack. Jeśli są jakiekolwiek problemy z wyznaczonym zadaniem, potrzebuję być o tym poinformowany, a samo wyznaczanie terminów dla ukończenia zadań nie jest z góry narzucone i jest mocno elastyczne. Praca zdalna.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!