Kalendarz z rezerwacjami

Data dodania: 1 października 2019

Tworzymy platformę na bazie motywu: https://themeforest.net/item/listeo-directory-listings-wordpress-theme/23239259

W motywie zastosowano możliwość dokonywania rejestracji przez końcowych użytkowników. Użytkownicy mogą zarezerwować swoją wizytę np. u fryzjera. Problem polega na tym, że właściciel danego obiektu (np. salonu fryzjerskiego) nie może sam dodawać nowych rezerwacji – np. kiedy klient dzwoni. Po prostu nie ma możliwości zarządzania kalendarzem.

Potrzebne jest więc
– dopracowanie/zmodyfikowanie motywu tak, aby właściciel obiektu miał widok całego kalendarza, widział swoje rezerwacje, mógł zarządzać istniejącymi i również samemu dodawać nowe wizyty tak jak goście.
– lub wykonanie nowej wtyczki lub skorzystania z istniejącej i podpięcie pod motyw
– ewentualnie inne rozwiązanie

UWAGA! Użytkowników będzie z czasem bardzo dużo, więc potrzebne jest odpowiednie rozwiązanie, które zapewni ciągłość działania w przypadku wielu odwiedzin.

Proszę o przysyłanie ofert wraz z informacją jakie technologie mają być użyte lub jakie rozwiązanie wdrożone.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!