#SUPPORT #ZDALNIE – WordPress Developer

Data dodania: 4 września 2019

Poszukujemy doświadczonego WordPress Developera głównie do supportu i pracy nad rozwojem serwisów naszych klientów o nowe funkcjonalności.
Wymagania:
– Programowanie: HTML, CSS, PHP (konieczna znajomość akcji i filtrów, dobrych praktyk programowania pod WP oraz umiejętność programowania obiektowego – warunek konieczny), JavaScript/jQuery, MySQL, Symfony/Laravel (znajomość tych frameworków, będzie dodatkowym atutem, czasem tworzymy również dedykowane rozwiązania kompletnie od zera poza WP), AJAX (korzystanie zgodnie z Codex-em)
– Język angielski pozwalający na korzystanie z dokumentacji technicznej
– Samodzielność, rzetelność, szczerość, dokładność i odpowiedzialność. Oczekujemy dobrej organizacji, terminowości i konkretnych efektów (to jest kluczowe, także jak nie wyrabiasz się w terminie, to lepiej odpuść). Konieczna jest dostępność przy komputerze w godzinach 9:00 – 17:00 (same zadania po ustaleniu konkretów wykonujesz jak Ci pasuje), natomiast w tych godzinach ustalamy większość rzeczy i w przypadku problemów na stronach może być potrzeba bieżących interwencji, dlatego musimy być w kontakcie. Szukamy osób odpowiedzialnych.
– Dyspozycyjność w awaryjnych sytuacjach (rzadko się to zdarza, ale jednak czasem może być potrzeba pracy w weekend lub w godzinach nocnych, np. update serwisu na podstawie wersji dev)
– Dodatkowym atutem będzie znajomość SEO w odniesieniu do WP i Woo, optymalizacji Page Speed i zabezpieczeń WP
Zakres prac:
Poszukujemy osób dobrze znających WP od strony programistycznej w backendzie z wykorzystaniem obiektowości i wzorców projektowych, dlatego niezbędna jest znajomość zasad wykorzystywania akcji i filtrów do manipulowania wynikowym kodem (warunek konieczny). Oprócz tego będziesz zajmowało się tworzeniem wtyczek i motywów, np. z wykorzystaniem ACF-a lub Divi, dodatkowych modułów do Divi, dedykowanych wtyczek do integracji z innymi systemami (np. CRM klienta). Część prac będzie związana z bieżącym supportem, rozwiązywaniem mniejszych lub większych błędach w już istniejących stronach, np. po aktualizacjach, dlatego konieczna jest dobra znajomość PHP i Codex-u. Oprócz tego mile widziane są osoby ze znajomością optymalizacji SEO w WP, optymalizacji Page Speed oraz zabezpieczeń WP (będzie wtedy mogli zlecić Ci szerszy zakres prac).
Oferujemy:
– Pracę w pełni zdalną, pracujesz tam gdzie Ci jest wygodnie i jesteś najbardziej efektywny
– Stałą współpracę na wspólnie ustalonych zasadach. Szukamy osoby, która będzie mogła nas wesprzeć przynajmniej na 80h w skali miesiąca. Rozliczenie na początek umowa o dzieło lub FV za konkretne zadania (tzn. otrzymujesz zadania do wykonania, wyceniasz, po akceptacji robisz zlecenie, rozliczamy się). Jeśli współpraca się rozwinie i obie strony będą zadowolone możliwość przejścia na umowę zlecenie lub kontrakt ze stałą ilością godzin w miesiącu i konkretną gwarantowaną stawką.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zakresu współpracy. Mamy świadomość, że konkretna jakość kosztuje i trwa odpowiednią ilość godzin pracy. Dlatego szukamy osób, które przywiązują wagę do tego co robią, są terminowe i robią to z pasją. Oczekujemy też odpowiedniej jakości tego co się robi oraz odpowiedzialności za wykonywane zadania / projekty – jeżeli coś nawalisz, to nie chowasz głowy w piasek, tylko wyjaśniasz co poszło nie tak, jak można to naprawić i wyciągasz z tej sytuacji lekcje.
– Możliwość ciągłego rozwoju i pracę przy ciekawych projektach
Proces rekrutacji:
1. Wyślij zgłoszenie na adres e-mail podany w zgłoszeniu
2. Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymasz dalsze instrukcje
PS. Jeżeli interesuje Cię rozwój osobisty i afiliacja, to tym bardziej jesteś idealnym kandydatem.
PPS. Poszukujemy nowej koleżanki do zespołu, także jak jesteś kobietą, uwielbiasz programować i rozwiązywać skomplikowane problemy, potrafisz ogarniać wiele projektów jednocześnie, to właśnie Ciebie szukamy 🙂

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!