Przepisanie starego szablonu portalu WolneMedia.net od nowa, żeby był mobilny

Data dodania: 28 sierpnia 2019

Portal WolneMedia.net ma stary szablon, który trzeba unowocześnić przepisując go od nowa. Trzeba też albo zachować dotychczasowe rozwiązania techniczne (pola własne i ustawienia w functions.php dla miniaturek, plików mp3 i wideo), aby wszystkie stare wpisy nadal działały), albo zamienić stare rozwiązania na nowe, które je zastąpią. Ważne by wszystkie stare wpisy działały, a nie że nagle znikną lub coś przestanie działać poprawnie (np. znikną stare miniaturki).

Oczekuję tylko odpowiedzi od poważnych osób, które nie będą mi windować ceny powyżej podanych widełek cenowych, albo nie porzucą zlecenia. Jestem już zmęczony amatorami, którzy podejmują się, a potem rezygnują, „bo to za trudne dla mnie”, albo „mam nowe, lepsze i łatwiejsze zlecenie”, albo przestają odpowiadać.

Poważne osoby, które zainteresuje moje ogłoszenie, proszę przed odpisaniem o zajrzenie na portal WolneMedia.net by ocenić co jest do zrobienia, a następnie, jeśli będą czuły się na siłach, o przysłanie mi w odpowiedzi swojej wyceny i czasu w jakim zlecenie wykonają.

Nie mam możliwości udostępnienia serwera. Zleceniodawcy przekażę stary szablon, wtyczki, których używam i małą bazę danych do testów, aby wykonał zlecenie na swoim serwerze testowym. Na serwerze jest zainstalowany najnowszy WordPress, najnowszy PHP i MariaDB (czyli alternatywny MYSQL).

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!