Happiness Engineer – praca zdalna

Data dodania: 30 sierpnia 2019

Dlaczego my?

Pracujemy w kilkuosobowych zespołach, gdzie każdy ma wpływ na realizowany produkt. Jesteśmy pasjonatami, dla których tworzenie nowych rozwiązań jest czystą przyjemnością. Kochamy WordPressa od ponad 10 lat i działamy na jego rzecz, zobacz co robimy dla społeczności WP.

Pracujemy całkowicie zdalnie i jesteśmy wielkimi fanami tej idei! Wykorzystujemy potencjał narzędzi, które sprawiają, że nasza praca jest efektywna. Dbamy również o nasze relacje, dlatego często widzimy się na wideokonferencjach oraz cyklicznych spotkaniach na żywo.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby na stanowisko Happiness Engineer, która będzie wspierać naszych klientów w obsłudze wtyczek oraz aktywnie uczestniczyć w ich ulepszaniu. Praca zdalna na pełny etat. Pracujemy od poniedziałku do piątku na dwie zmiany od 8:00 do 16:00 oraz od 10:00 do 18:00.

Jesteś fajnym/ą kandydatem/kandydatką jeśli:

lubisz i znasz WordPressa 🙂
potrafisz stworzyć sklep WooCommerce na bazie gotowych motywów i wtyczek,
dobrze znasz język angielski,
czujesz się komfortowo w kontaktach z ludźmi – support prowadzimy tylko e-mailowo.

Zakres zadań:

wsparcie klientów w korzystaniu z naszych wtyczek (ok. 60% czasu),
uzupełnienia, poprawianie dokumentacji oraz tworzenie poradników dla naszych klientów oraz społeczności WordPressa (ok. 30% czasu),
testowanie wtyczek, znajdowanie nowych pomysłów na wtyczki i ich rozwój (ok. 10% czasu).

Oferujemy:

pracę w firmie, która kocha WordPressa i ma ponad 10-letnie doświadczenie w jego biznesowym wykorzystaniu,
pracę w firmie z aspiracjami globalnymi, które realizujemy od czerwca 2016,
pracę w kilkuosobowych zespołach, gdzie każdy ma wpływ na realizowany produkt.
możliwość uczestniczenia w polskich WordCampach z pełnym pokryciem kosztów biletów, dojazdu i noclegu,
finansowanie edukacji,
rozliczenie B2B (preferowana forma),
wynagrodzenie 3500 – 4500zł netto na fakturze.

Aby się zgłosić wypełnij formularz dostępny na stronie:

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!