Zdalnie, długoterminowa współpraca, tylko konkretne osoby – Backend WP Developer

Data dodania: 9 lipca 2019

Poszukujemy aktualnie WordPress developerów do współpracy głównie ze znajomością backend-u, dobrze jeśli posiadasz umiejętności frontendowe, jednak ważniejsze jest dla nas jak sobie radzisz z backendem. Szukamy osób do stałej, długoterminowej współpracy na umowę o dzieło lub FV. Na początek rozliczenie za konkretne zadania (okres próbny od 1 do 3 miesięcy, w zależności od umiejętności), po okresie próbnym możemy się dogadać na inne rozliczenie i lepszą stawkę. Oprócz konkretnych projektów część prac będzie związana z supportem (rozwiązywaniem bieżących problemów na serwisach klientów, od drobnych prac na frontendzie, po debugowanie błędów np. po aktualizacji, czy konieczność modyfikacji serwisów pod nowe wersje PHP) lub rozwój stron klientów o nowe funkcjonalności (np. napisanie wtyczki do pobierania szkoleń z dedykowanego CRM-u), dlatego szukamy osób, dla których praca na czyimś kodzie nie stanowi problemu z dobrą znajomością samego WP (akcji, filtrów), jak i samego OOP PHP.
Wymagania:
– Programowanie: HTML, CSS, PHP (konieczna znajomość akcji i filtrów, dobrych praktyk programowania pod WP oraz umiejętność programowania obiektowego PHP – warunek konieczny), JavaScript/jQuery, MySQL, Symfony/Laravel (znajomość tych frameworków, będzie dodatkowym atutem), AJAX (korzystanie zgodnie z Codex-em), Git (warunek konieczny, używamy Bitbucket-a)
– Język angielski pozwalający na korzystanie z dokumentacji technicznej
– Samodzielność (jeżeli masz problem, szukasz rozwiązania, a nie zgłaszasz że się tego nie da zrobić), rzetelność, dokładność, realizowanie prac zgodnie ze specyfikacją / wytycznymi. Oczekujemy dobrej organizacji, terminowości (warunek konieczny) i konkretnych efektów (to jest kluczowe, także jak nie wyrabiasz się w terminie, to lepiej odpuść). Konieczna jest dostępność przy komputerze w godzinach 9:00 – 17:00. Same zadania po ustaleniu konkretów wykonujesz jak Ci pasuje, jak wolisz pracować w nocy, to dla nas nie jest to problem. Natomiast w tych godzinach ustalamy większość rzeczy i w przypadku problemów na stronach klientów może być potrzeba bieżących interwencji (support), dlatego musimy być w kontakcie.
– Dyspozycyjność w awaryjnych sytuacjach (rzadko się to zdarza, ale jednak czasem może być potrzeba pracy w weekend lub w godzinach nocnych, np. update serwisu na podstawie wersji dev)
– Dodatkowym atutem będzie znajomość SEO w odniesieniu do WP i Woo, optymalizacji Page Speed i zabezpieczeń WP
– w firmie korzystamy z Jira / Slack-a, także jeżeli znasz te narzędzia, to z pewnością będzie to jeden z dodatkowych Twoich atutów
Zakres prac:
Poszukujemy osób dobrze znających WP od strony programistycznej w backendzie, dlatego niezbędna jest znajomość zasad wykorzystywania akcji i filtrów do manipulowania wynikowym kodem oraz OOP PHP (warunek konieczny). Oprócz tego będziesz zajmowało się tworzeniem wtyczek i motywów, np. z wykorzystaniem ACF-a lub Divi. Część prac będzie związana z bieżącym supportem, rozwiązywaniem mniejszych lub większych błędach w już istniejących stronach, np. po aktualizacjach, dlatego konieczna jest dobra znajomość PHP i Codex-u, umiejętność debugowania błędów na serwerze lub po pobraniu kopii serwisu lokalnie. Oprócz tego mile widziane są osoby ze znajomością optymalizacji SEO w WP, optymalizacji Page Speed oraz zabezpieczeń WP.
Oferujemy:
– Stałą współpracę na wspólnie ustalonych zasadach. Szukamy osoby, która na stałe dołączy do naszego zespołu przynajmniej na 80h w skali miesiąca. Rozliczenie na początek umowa o dzieło lub FV za konkretne zadania (tzn. otrzymujesz zadania do wykonania, wyceniasz, po akceptacji robisz zlecenie, rozliczamy się). Jeśli współpraca się rozwinie i obie strony będą zadowolone możliwość przejścia na umowę zlecenie lub kontrakt ze stałą ilością godzin w miesiącu i konkretną stawkę.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zakresu współpracy. Mamy świadomość, że konkretna jakość kosztuje i trwa odpowiednią ilość godzin pracy. Dlatego szukamy osób, które przywiązują wagę do tego co robią, są terminowe i robią to z pasją. Oczekujemy też odpowiedniej jakości tego co się robi oraz odpowiedzialności za wykonywane zadania / projekty
– Możliwość ciągłego rozwoju i pracę przy ciekawych projektach (
– Rozliczenia 2 razy w miesiącu (tylko na FV)
– Swobodna atmosfera
Proces rekrutacji:
1. Wyślij zgłoszenie na adres e-mail podany w zgłoszeniu
2. Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymasz dalsze instrukcje

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!