Woocommerce Subscriptions – dokończenie funkcjonalności na stronie

Data dodania: 3 lipca 2019

Budżet: 700 zł

Cześć wszystkim,
szukam kogoś, kto wdrażał Woocommerce Subscriptions.

Zależy mi na tym, żeby był to ktoś, kto już wdrażał serwisy z wykorzystaniem tej wtyczki i może wystawić fakturę VAT. Przed przekazaniem dostępu do kodu będziemy chcieli podpisać NDA.

Utknąłem pod koniec prac nad serwisem, a nie mam czasu, żeby to samodzielnie rozkminić.

Serwis mamasharing.pl jest branżowym katalogiem firm. Firma może dodać się do katalogu po założeniu konta – płatnego lub bezpłatnego.

W serwisie jest możliwość zakupienia jednego z trzech płatnych pakietów. Jest też możliwość założenia konta bezpłatnego – wtedy aktywuje się pakiet "zerowy", bezpłatny.

Użytkownik (firma) ma dwie opcje do wyboru:

1. założyć najpierw konto bezpłatne, dodać się do katalogu bezpłatnie a gdy uzna, że to za mało – kupić pakiet płatny

2. zakupić od razu konto/pakiet płatny.

Użytkownik może dodać swoją ofertę dopiero po aktywowaniu swojego konta linkiem w emailu – za wysyłanie linków aktywacyjnych odpowiada wtyczka User Email Verification for WooCommerce.

Chciałbym, żeby po złożeniu zamówienia na płatny pakiet (przez PayU) użytkownik widział woocommerce’owe podsumowanie zamówienia, ale z dodatkową informacją: najpierw aktywuj konto klikając w link. Dopiero po kliknięciu w link, użytkownik ma zobaczyć w profilu przycisk "Dodaj ofertę do katalogu".

To samo w pakiecie bezpłatnym – po założeniu konta użytkownik ma najpierw zobaczyć komunikat "Aktywuj konto", a dopiero po aktywacji – "Dodaj ofertę do katalogu".

Prawie to działa, ale właśnie – prawie.

Mam też jakieś problemy z zakładaniem konta przez formularz Woo – formularz nie wyświetla błędów (typu:nie ma takiego użytkownika), tylko przekierowuje na stronę główną serwisu. Pewnie coś namieszałem w kodzie, ale nie widzę, co.

Ważne: zainteresowanych proszę o wiadomość na kontakt@stronyireszta.pl. Na wiadomości na FB niestety mogę nie odpowiedzieć.

Proszę Was o podsyłanie na maila przykładów realizacji serwisów w oparciu o Woocommerce Subscriptions, a jeszcze lepiej – o przykłady katalogów wykonanych na bazie tej wtyczki.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!