Napisanie wtyczki zabezpieczające logowanie do wordpressa

Data dodania: 1 lipca 2019

Witam, potrzebuję wtyczki która zablokuje możliwość logowania się na 1 konto przez kilku użytkowników. Dodatkowo weryfikacja logowania odbywałaby się przez sms lub maila. Pełna specyfikacja:
Przy rejestracji, wraz z danymi użytkownika przesyłany jest do backendu unikalny dla danego urządzenia fingerprint.

Przy próbie zalogowania się do systemu z innego urządzenia, na numer telefonu użytkownika zostaje wysłany sms z kodem weryfikacyjnym.

Użytkownik automatycznie zostaje pokazany na popup, w którym powinien wpisać otrzymany weryfikacyjny

Jeżeli wpisany kod weryfikacyjny jest błędny, zostaje wyświetlony snackbar powiadamiający o błędnie podanym kodzie weryfikacyjnym \"Błędny kod weryfikacyjny\"

Jeżeli wpisany kod weryfikacyjny jest poprawny, użytkownik zostaje zalogowany do systemu.

Użytkownik w razie potrzeby z poziomu ekranu, na którym trzeba wpisać kod, może kliknąć przycisk \"Wyślij SMS z kodem ponownie\", dzięki któremu sms z kodem weryfikacyjnym zostaje wysłany mu jeszcze raz. W takim przypadku pojawia się zielony snackbar \"SMS z kodem weryfikacyjnym został wysłany\"

Po wysłaniu nowego SMS-a poprzedni traci ważność.

Jeżeli zostanie przekroczony limit wysłanych do użytkownika sms-ów (z tego co mi wiadomo, w tej chwili są to max 3 sms-y na minutę), zostanie wyświetlony snackbar z informacją o wykorzystanym limicie wysłanych sms-ów – \"Osiągnięto maksymalny limit wysłanych SMS-ów\".

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!