Pocięcie i wdrożenie szablonu z PSD do WordPressa (PSD – WP)

Data dodania: 25 czerwca 2019

Zlecę pocięcie i wdrożenie projektu strony internetowej wraz z blogiem z PSD do WordPressa.

Projekt składa się z części korporacyjnej (statyczna strona, głównie informacje o firmie i technologiach) oraz części blogowej (dynamicznej, na której stale będę pojawiać się nowe wpisy. Mamy tu zaplanowane mechanizmy czysto blogowe, czyli filtrowanie treści, zapisanie do newslettera itd). Oczywiście cała strona musi być responsywna.

Projekt który grafik przygotował dla nas w Photoshopie musi zostać pocięty i zaimplementowany do WordPressa. Potrzebuję również utworzenia odpowiednich stylów CSS aby tworzenie i modyfikowanie treści na stronie było możliwe za pośrednictwem standardowego edytora w panelu WP.

Ze zgłoszeniami proszę podsyłać portfolio z podobnymi projektami (czyli PSD do WordPressa), możliwy termin realizacji oraz widełki za wykonanie zlecenia. W ramach portfolio proszę wyraźnie zaznaczyć te prace, które polegały na przeniesieniu PSD do WordPressa.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!