WordPress Developer | Katowice | Netizens

Data dodania: 17 maja 2019

Od kilkunastu lat wykorzystujemy WordPress’a w naszych projektach. Jesteśmy interaktywnym domem produkcyjnym – www.netizens.pl.

Szukamy doświadczonego developera, na stałe. Wymagamy płynnego poruszania się w obszarach custom post type, custom taxonomies, W3 Total Cache, ACF Pro, WPML, AJAX, multisite.

Warstwa frontendowa (HTML, CSS, część kodu JS) jest przygotowywana przez niezależnych web-developerów.

Mile widziana będzie umiejętność tworzenia wtyczek, wpinania się w różne opcje Admina WP czy znajomość WP REST API.

Pracujemy w oparciu o GIT i GITFlow.

Kwestię warunków współpracy (wynagrodzenie, typ umowy, itd) pozostawiamy do ustalenia bezpośrednio z kandydatem. Jesteśmy elastyczni, ale wymagamy pracy w naszej siedzibie w Katowicach minimum 2x w tygodniu.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i portfolio na adres:
praca@netizens.pl

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!