#ZDALNIE – Szukamy pozytywnych WordPressowców :) - WP Zlecenia

#ZDALNIE – Szukamy pozytywnych WordPressowców :)

Data dodania: 24 kwietnia 2019

Poszukujemy aktualnie WordPress developerów do współpracy głównie ze znajomością backend-u, ale też posiadających umiejętności frontendowe przynajmniej na średnim poziomie. Szukamy freelancerów do stałej, długoterminowej współpracy na umowę o dzieło lub FV. Na początek rozliczenie za konkretne zadania, po 3 miesięcznym okresie próbnym możemy się dogadać na inne rozliczenie i lepszą stawkę. Oprócz konkretnych projektów część prac będzie związana z supportem (rozwiązywaniem bieżących problemów na serwisach klientów, aktualizacje, naprawa błędów po aktualizacjach) lub rozwój stron klientów o nowe funkcjonalności, dlatego szukamy osób, dla których praca na czyimś kodzie nie stanowi problemu z dobrą znajomością samego WP (akcji, filtrów).
Wymagania:
– Programowanie: HTML, CSS, PHP (konieczna znajomość akcji i filtrów, dobrych praktyk programowania pod WP oraz umiejętność programowania obiektowego – warunek konieczny), JavaScript/jQuery, MySQL, Symfony/Laravel (znajomość tych frameworków, będzie dodatkowym atutem), AJAX (korzystanie zgodnie z Codex-em)
– Język angielski pozwalający na korzystanie z dokumentacji technicznej
– Samodzielność, rzetelność, dokładność i odpowiedzialność. Oczekujemy dobrej organizacji, terminowości i konkretnych efektów (to jest kluczowe, także jak nie wyrabiasz się w terminie, to lepiej odpuść). Konieczna jest dostępność przy komputerze w godzinach 9:00 – 17:00 (same zadania po ustaleniu konkretów wykonujesz jak Ci pasuje), natomiast w tych godzinach ustalamy większość rzeczy i w przypadku problemów na stronach może być potrzeba bieżących interwencji, dlatego musimy być w kontakcie. Szukamy osób odpowiedzialnych.
– Dyspozycyjność w awaryjnych sytuacjach (rzadko się to zdarza, ale jednak czasem może być potrzeba pracy w weekend lub w godzinach nocnych, np. update serwisu na podstawie wersji dev)
– Dodatkowym atutem będzie znajomość SEO w odniesieniu do WP i Woo, optymalizacji Page Speed i zabezpieczeń WP
Zakres prac:
Obecnie poszukujemy osób dobrze znających WP od strony programistycznej w backendzie z wykorzystaniem obiektowości i wzorców projektowych, dlatego niezbędna jest znajomość zasad wykorzystywania akcji i filtrów do manipulowania wynikowym kodem (warunek konieczny). Oprócz tego będziesz zajmowało się tworzeniem wtyczek i motywów, np. z wykorzystaniem ACF-a lub Divi. Część prac będzie związana z bieżącym supportem, rozwiązywaniem mniejszych lub większych błędach w już istniejących stronach, np. po aktualizacjach, dlatego konieczna jest dobra znajomość PHP i Codex-u. Oprócz tego mile widziane są osoby ze znajomością optymalizacji SEO w WP, optymalizacji Page Speed oraz zabezpieczeń WP (będzie wtedy mogli zlecić Ci szerszy zakres prac).
Oferujemy:
– Stałą współpracę na wspólnie ustalonych zasadach. Szukamy osoby, która będzie mogła nas wesprzeć przynajmniej na 80h w skali miesiąca (nie szukamy osób, które chcą sobie dorobić 10 – 20h do aktualnej pensji). Rozliczenie na początek umowa o dzieło lub FV za konkretne zadania (tzn. otrzymujesz zadania do wykonania, wyceniasz, po akceptacji robisz zlecenie, rozliczamy się). Jeśli współpraca się rozwinie i obie strony będą zadowolone możliwość przejścia na umowę zlecenie lub kontrakt ze stałą ilością godzin w miesiącu i konkretną gwarantowaną stawką.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zakresu współpracy. Mamy świadomość, że konkretna jakość kosztuje i trwa odpowiednią ilość godzin pracy. Dlatego szukamy osób, które przywiązują wagę do tego co robią, są terminowe i robią to z pasją. Oczekujemy też odpowiedniej jakości tego co się robi oraz odpowiedzialności za wykonywane zadania / projekty – jeżeli coś nawalisz, to nie chowasz głowy w piasek, tylko wyjaśniasz co poszło nie tak, jak można to naprawić i wyciągasz z tej sytuacji lekcje.
– Możliwość ciągłego rozwoju i pracę przy ciekawych projektach
Proces rekrutacji:
1. Wyślij zgłoszenie na adres e-mail podany w zgłoszeniu razem ze swoim CV ze zdjęciem lub link do portfolio i zdjęcie w załączniku (chyba, że Cię gdzieś widać na Twojej stronie 🙂 )
2. Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymasz dalsze instrukcje
PS. Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i afiliacja, to tym bardziej jesteś idealnym kandydatem 🙂

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!