strona z logowaniem z wieloma poziomami dostępu i statystykami

Data dodania: 4 kwietnia 2019

dzien dobry,

Strona ma skupiać społecznośc związana z targami, z jednej strony wystawców i organizatora targów, a z drugiej osoby, które te targi odwiedzaja. NIE MA TO BYĆ strona targów jako takich – strona targów do wglądu: http://targinurkowe.pl

Te poniższe punkty to moje wyobrażenia o idealnej witrynie, jestem otwarty na sugestie innych, może prostszych rozwiązań dających zblizony efekt. W tej idealnej wg moich wyobrażen wersji (nie wiem czy mozliwej do zrealizowania) ma to wyglądac tak:

1. Strona ma mieć system wielopoziomowego logowania:

Osobny poziom logowania dla odwiedzających, którzy za aktywnośc na stronie i na targach maja zdobywac punkty wymienne na nagrody/rabaty

Osobny poziom logowania dla wystawców, ktorzy będa mogli edytowac tresci na swojej (i tylko na swojej) podstronie. Te tresci w zamysle to mają byc artykuły (nowosci, opisy itd) oraz oferty (wyprzedaze, specjalne ceny itp)

Osobny poziom logowania dla mnie, czyli administarcyjny do wszystkiego.

2. Strona ma byc powiazana z grupą na facebooku o tej samej nazwie i najlepiej gdyby był automatyczny przepływ nowych wpisów ze strony na facebook

3. Strona ma miec podzial na sprzet, wyjazdy, szkolenia i Inne, gdzie będa przypisane podstrony poszczególnych wystawców. Jeden wystawca może miec ofertę w kilku kategoriach – np raz wyjazd, a raz wyprzedaz sprzetu – i wtedy powinno to wpaśc do ospowiedniej kategorii. Nie wiem – czy za pomoca tagów/każdorazowego wyboru kategorii, czy jakos inaczej. Wazne zeby odwiedzający mogli wyszukac wszystkie artykuły i oferty danego wystawcy, albo wszystkie artykuły i oferty z danej kategorii.

4. Do tego przydałaby się standardowa wyszukiwarka słów i fraz na stronie.

5. Poza powyzszymi jeszcze pewnie statyczna strona startowa i linki do strony targowej, patronów itp.

6. ja do tej pory wszystko robiłem na wordpressie, proste strony jak ta targinurkowe.pl to robie sam, ale ta nowa mnie zdecydowanie przerasta. Jednak zależy mi na wordpressie, to by mi oszczedziło nauki obsługi nowej platformy.

7. Przydałby sie modul analityczny – kto wchodzi, jak czesto, co jest odwiedzane czesto, co nie itd. Zeby pod tą analityke (może nie od początku, ale pewnego dnia) podpiąc system automatycznego wysyłania odpowiednich wiadomosci. Znam tylko mailchimp, a i to bardzo słabo, więc tu jestem otwarty jak by się to miało dziać od strony technicznej.

Pozdrawiam serdecznie,
Maksymilian

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!