Po aktualizacji do wer. 5.0 nie da sie nic opublikowac

Data dodania: 18 marca 2019

Pewnie nie jestem odosobniony w swoich problemach mimo, ze nikt sie do mnie nie wlamal. Przestrzegalem aktualizacji WordPress\\\’a bardziej niz mycia zebow a i to nie pozwolilo mi uniknac problemow. Moja strona www jest martwa mimo, ze wyswietla sie calkiem dobrze. Problemem jest to ze nie da sie jej aktualizowac. Przeczytalem kilka artykulow, bloga i co tam mi podpowiedzial dr Google. I co? I nic. Jezyk ktorym sie posluguja koledzy piszacy porady a nawet Ci ktorzy o ta porade prosza jest hermetyczny (nawet nie probuje go przytoczyc). Dla zwyklego zjadacza chleba i urzytkownika serwisu www kompletnie niezrozumialy. Stad moja prosba, czy ktos moglby sie zajac moja strona i przywrocic jej poprzednia, sprzed aktualizacji, funkcjonalnosc.
Prosze o tel. 501 123 333 (Tadeusz) Oczywiscie pilne, strona nie dziala od 3 m-cy a to przeciez wieki. www.prohumanum.org

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!