Optymalizacja szybkości ładowania sklepu na WP

Data dodania: 5 marca 2019

Witam. Chciałabym zlecić poprawę szybkości ładowania strony nowo utworzonego sklepu internetowego, działającego na WordPress i serwerze OVH.

Wynik PageSpeed Insights niestety nie zadowala: 10pkt, i potrzebna będzie optymalizacja szablonu strony, możliwe że również instalacja odpowiednich wtyczek i przeniesienie na serwer VPS. Przed ładowaniem grafik do strony wszystkie pliki zdjęciowe były optymalizowane poprzez programy kompresujące zdjęcia. Więcej niestety nie byłam wstanie zrobić dla poprawy prędkości.

Proszę o zgłoszenia osób, chętnych do optymalizacji prędkości. Dla określania oczekiwań, powiem że wynik zadowalający dla mnie jest w granicach 35pkt . Adres strony i dane dostępowe prześlę w kontakcie prywatnym z wybranym usługodawcą. Pozdrawiam Aleksandra

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!