Dokończenie konfiguracji wtyczki FPD , poprawienie istniejących produktów, przygotowanie plików graficznych do wybranych produktów

Data dodania: 5 lutego 2019

Potrzebuje kogoś, kto dokończy konfiguracje wtyczki Fancy Products Designer. Jest ona już zainstalowana i produkty są prawie gotowe, zostało jeszcze kilka zmian, głównie odpowiednie ostylowanie, poprawki w produktach, przygotowanie plików graficznych do produktów według wskazówek.

Ogólne, w całym kreatorze
– przycisk CUSTOMIZE większy i żółty —- ostylowanie
– przycisk KUP aktywny dopiero po zaprojektowaniu produktu
– poprawienie dzialania kodu QR —- dodaje kod QR pod wszystkimi warstwami
– dodanie plików, które klient będzie miał możliwość wybrać jako tło wybranych produktów (fotoobrazów i kubków, 17 plików, które muszą dostosowywać się do rozmiarów produktu)
– ostylowanie wyjścia z trybu \"podglądu\" aby było bardziej widoczne

Koszulki
– zmniejszenie pola roboczego (na którym klient ma możliwość projektowania) w stosunku do koszulki, docelowo ma być formatu A4
– dodanie ikony \"dodaj zdjęcie\" lub przygotowanie pliku koszulki tak, aby klient wiedział że klikając może dodać zdjęcie.

Kubki
– do wyboru do projektowania ma być tylko jeden kubek (z 3. dostępnych wariantów, przy reszcie trzeba ukryć przycisk do kreatora)
– ostylowanie napisu dodanego w opisie produktu przy wybranych wariantach (żółty lub inny bardziej widoczny)
– dodanie ikony \"dodaj zdjęcie\" lub przygotowanie pliku kubka tak, aby klient wiedział że klikając może dodać zdjęcie.

Fotoobrazy
– przygotowanie plików 17 fotoobrazów według wzoru, w różnych wariantach ich podziału (na 2 części, 3,4) dostosowanych do potrzeb klienta.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu mejlowego.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!