Blog sklepu z suplementami oparty o WP

Data dodania: 25 lutego 2019

Zlecenie polega na modyfikacji (zarówno graficznej jak i programistycznej) gotowego szablonu WP, który stanowić będzie blog sklepu z suplementami Best Body, a także na imporcie bazy danych (artykuły) z obecnego do nowego bloga.
Obecnie posiadamy blog, który oparty jest (tak samo jak sklep) o platformę Prestashop – www.bestbody.com.pl/blog
Ze względu na możliwości (głównie w dziedzinie SEO) chcielibyśmy "przesiąść" się w kwestii bloga na WordPress. Ze względu na potencjalne zagrożenia, blog będzie na osobnym serwerze, lecz zależałoby nam na tym, by był graficznie spójny ze sklepem.
Na blogu zamieszczać będziemy artykuły z kilku kategorii. Zależy nam na implementacji miniatur produktów, które będą stanowiły odnośniki do produktów na sklepie internetowym. Zarówno w artykułach jak i na stronie głównej bloga (zapewne poprzez jakąś gotową wtyczkę)
Na wykonanie wszystkich prac szacujemy nie więcej niż tydzień czasu.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!