Zdalnie – WordPress Developer

Data dodania: 11 stycznia 2019

W związku z rozwojem firmy poszukujemy aktualnie WordPress developerów do współpracy głównie ze znajomością backend-u, ale też posiadających umiejętności frontendowe przynajmniej na średnim poziomie. Szukamy freelancerów do stałej, długoterminowej współpracy na umowę o dzieło lub FV. Na początek rozliczenie za konkretne zadania, po 3 miesięcznym okresie próbnym możemy się dogadać na inne rozliczenie i lepszą stawkę. Oprócz konkretnych projektów część prac będzie związana z supportem (rozwiązywaniem bieżących problemów na serwisach klientów) lub rozwój stron klientów o nowe funkcjonalności.

Wymagania:
– Programowanie: HTML, CSS, PHP (konieczna znajomość akcji i filtrów, dobrych praktyk programowania pod WP oraz umiejętność programowania obiektowego – warunek konieczny), JavaScript/jQuery, MySQL, Symfony/Laravel (znajomość tych frameworków, będzie dodatkowym atutem), AJAX (korzystanie zgodnie z Codex-em)
– Język angielski pozwalający na korzystanie z dokumentacji technicznej
– Samodzielność, rzetelność, dokładność. Oczekujemy dobrej organizacji, terminowości i konkretnych efektów (to jest kluczowe, także jak nie wyrabiasz się w terminie, to lepiej odpuść). Konieczna jest dostępność przy komputerze w godzinach 9:00 – 17:00 (same zadania po ustaleniu konkretów wykonujesz jak Ci pasuje, natomiast w tych godzinach ustalamy większość rzeczy i w przypadku problemów na stronach może być potrzeba bieżących interwencji, dlatego musimy być w kontakcie.
– Dyspozycyjność w awaryjnych sytuacjach (rzadko się to zdarza, ale jednak czasem może być potrzeba pracy w weekend lub w godzinach nocnych, np. update serwisu na podstawie wersji dev)
– Dodatkowym atutem będzie znajomość SEO w odniesieniu do WP i Woo, optymalizacji Page Speed i zabezpieczeń WP
Zakres prac:
Obecnie poszukujemy głównie osób dobrze znających WP od strony programistycznej w backendzie, dlatego niezbędna jest znajomość zasad wykorzystywania akcji i filtrów do manipulowania wynikowym kodem (warunek konieczny). Oprócz tego będziesz zajmowało się tworzeniem wtyczek i motywów. Część prac będzie związana z bieżącym supportem, rozwiązywaniem mniejszych lub większych błędach w już istniejących stronach, np. po aktualizacjach, dlatego konieczna jest dobra znajomość PHP i Codex-u. Oprócz tego mile widziane są osoby ze znajomością optymalizacji SEO w WP, optymalizacji Page Speed oraz zabezpieczeń WP (będzie wtedy mogli zlecić Ci szerszy zakres prac).
Oferujemy:
– Stałą współpracę na wspólnie ustalonych zasadach. Szukamy osoby, która będzie mogła nas wesprzeć przynajmniej na 80h w skali miesiąca. Rozliczenie na początek umowa o dzieło lub FV za konkretne zadania (tzn. otrzymujesz zadania do wykonania, wyceniasz, po akceptacji robisz zlecenie, rozliczamy się). Jeśli współpraca się rozwinie i obie strony będą zadowolone możliwość przejścia na umowę zlecenie lub kontrakt ze stałą ilością godzin w miesiącu i konkretną stawkę.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zakresu współpracy. Mamy świadomość, że konkretna jakość kosztuje i trwa odpowiednią ilość godzin pracy. Dlatego szukamy osób, które przywiązują wagę do tego co robią, są terminowe i robią to z pasją. Oczekujemy też odpowiedniej jakości tego co się robi oraz odpowiedzialności za wykonywane zadania / projekty
– Możliwość ciągłego rozwoju i pracę przy ciekawych projektach
Proces rekrutacji:
1. Wyślij zgłoszenie na adres e-mail podany w zgłoszeniu
2. Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymasz dalsze instrukcje
3. Zgłoszenia są zbierane przez 7 dni kalendarzowych od momentu umieszczenia zgłoszenia. Po tym czasie kontaktujemy się z wybranymi osobami.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!