Strona internetowa dla przedsiębiorstwa transportowo-spedycyjnego

Data dodania: 31 stycznia 2019

Do wykonania strona dla firmy transportowo-spedycyjnej. Zakładki na stronę: home, o nas/o firmie, oferta/usługi, flota-dane techniczne, dokumenty i referencje, kontakt (dane, adres, formularz kontaktowy). Interesuje nas również komunikator połączony w czasie rzeczywistym z wiadomościami sms lub adresami e-mail. Strona musi być responsywna i posiadać opcje tłumaczenia na angielski oraz niemiecki. Chcielibyśmy aby strona zawierała zdjęcia ciężarówki bądź ciężarówek, cargo na lotnisku oraz cargo w porcie (statki, kontenery, maszyny do załadunku). Mile widziane zdjęcia w nocy ze smugami świateł lub o wschodzie słońca. Stawiamy na kolory pomarańczowy oraz czarny. Na zakładce home chcielibyśmy zmieniające się zdjęcia na których będą ogóle hasła promujące naszą markę wraz z logo, motyw przewodni "dlaczego warto nas wybrać". Bardzo nam zależy aby strona się dobrze pozycjonowała dlatego napisanie tekstów na stronę zlecimy profesjonaliście. Od wykonawcy usługi oczekujemy rzetelnego i solidnego wykonania. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!