Ogarnięcie strony postawionej na WP: naprawienie i usunięcie błędów

Data dodania: 14 stycznia 2019

Dzień dobry!
Temat dotyczy strony www.terka.pl. Sprawa ciągnie się dość długo, więc postanowiłem poszukać pomocy wśród Was. Strona została stworzona całkiem niedawno. Po fazie testów na jakiejś subdomenie została przeniesiona na właściwą domenę. Później zaczęły się dziać niedobre rzeczy. Przede wszystkim pojawiły się kłopoty z dodawaniem nowych pozycji do bibliografii. Panel WP zaczął działać bardzo dziwnie: nie przyjmował nowych pozycji, ani autorów. Nie pojawiały się żadne komunikaty z błędem. Podobnie działo się na stronach z wtyczkami i motywami: zmiany pojawiały się i znikały. Niestety twórca strony umył ręce. Zacząłem grzebać w stronie: zrobiłem nową subdomenę, zainstalowałem od nowa WP i zaimportowałem dane. Pomogło. Teraz jest możliwość dodawania nowych pozycji. Niestety nie mogę sobie poradzić z usunięciem subdomeny z paska przeglądarki: teraz mam terka2019.terka.pl. Wszystkie zmiany powodują jakieś problemy. Przy okazji trochę rozsypała się strona.
Takie jest stan na tę chwilę.

Najpilniejsze jest:
1. usunięcie subdomeny;
2. przeniesienie filtra z dołu strony na lewy bok (np. tu http://terka2019.terka.pl/kategorie/popularnonaukowe-dtp-i-edycja/);
3. usunięcie ciemnego paska spod tekstu (http://terka2019.terka.pl/book/kompletny-przewodnik-zwierzeta/);
4. usunięcie "terka2019." z adresów mejlowych w stopce strony (przypuszczam, że wstawia to jakiś automat, bo wcześniej byłby poprawne adresy).

W dalszej kolejności potrzebowałbym:
1. optymalizacji strony – strasznie długo się ładuje;
2. poprawienie kodu – strony sprawdzające kod znajdują masę błędów;
3. może jakąś drobną kosmetykę.

Jeżeli przypadek jest beznadziejny, to wchodzi również w grę wykonanie strony od nowa.

Chciałbym również zlecić opiekę administracyjną nad tą stroną, takie pogotowie ratunkowe, jak się coś znowu podzieje.

Cena do dogadania. Faktura VAT mile widziana.

Pozdrawiam,
Remek

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!