Kalkulator wyceny ogrodzenia

Data dodania: 18 stycznia 2019

Dzień dobry,

Jesteśmy rodzinną firmą produkującą ogrodzenia stalowe. Chcemy zlecić zbudowanie i umieszczenie kalkulatora na naszej stronie www (wordpress).
Kalkulator powinien wyliczać przewidywany koszt realizacji ogrodzenia w oparciu o dane takie jak: wysokość, długość, ilość bram wjazdowych i ich rodzaj (długość bramy, czy brama przesuwna czy dwuskrzydłowa), ilość furtek itp + opcje dodatkowe o stałej wartości (dodatkowy domofon, automatyka do bram, piloty itp.). Chcemy aby klient mógł otrzymać taką wstępną wycenę np na maila lub dostać gotowy do wydruku plik pdf. Również my powinniśmy dostać informację o otrzymanej przez klienta wycenie, najlepiej z jakimś namiarem na niego (mail, numer telefonu).
Bardzo zależy nam aby kalkulator dobrze działał w wersji mobilnej.
Najbardziej odpowiadają nam kalkulatory suwakowe, jednak chętnie zapoznamy się z propozycjami.

Prosimy o podanie wstępnej wyceny kalkulatora.
Preferujemy współpracę z osobami z województwa Opolskiego, zależy nam na możliwości spotkania.

W bardzo bliskiej przyszłości planujemy również stworzenie prostych stron www, których zadaniem będzie przedstawienie produktów które obecnie wdrażamy do produkcji.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!