Import .xml z programu Agencja3000

Data dodania: 24 stycznia 2019

Potrzebuję rozwiązania do importu danych z pliku .xml – oferty nieruchomości z programu Agencja3000.

Eksport ofert odbywa się w formacie .xml, plik z danym ofert przesyłany jest wraz ze zdjęciami w pliku .zip na konto FTP.

Schemat działania: agent za pomocą programu publikuje oferty sprzedaży nieruchomości, które pojawiają się na portalu ogłoszeniowym. Na stronie firmowej agenta (postawionej na WordPressie) mają pojawić się te same oferty zaimportowane z pliku. xml, które wysyłane są na FTP agenta. Całość powinna się automatycznie aktualizować w określonych odstępach czasowych – np. co 24h.

Na samej podstronie z zaimportowanymi danymi możliwość wyszukiwania dodanych ogłoszeń wg określonych kryteriów: lokalizacja, rodzaj nieruchomości, powierzchnia od do, cena od do, rodzaj transakcji (kupno, sprzedaż, wynajem), ilość pokoi.

Specyfikacja formatu Agencja3000 – http://agencja3000.com/agencja2/eksport_specyfikacja.shtml

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!