Dotyczy poprawienia strony www.asket.blog

Data dodania: 31 stycznia 2019

Dzień dobry,
Zwracam się z zapytaniem, poprawienia mojej strony wykonanej na wordpressie: www.asket.blog Strona została Wykonana jakiś czas temu z dwóch starych stron( m.innymi bloga i starej strony, która obecnie funkcjonuje jeszcze w necie: pasjadecoupage.pl), jednak nie chodzi ona poprawnie ( nie jest responsywna oraz długo się ładuje, i źle wygląda), oraz nie została dokończona strona główna. Chciałabym zaprojektować nową stronę główną z kartą bloga i galerię, dołożyć newsletter, skonfigurować z portalami społecznościowymi oraz poprawić wszelkie usterki na niej zawarte, aby była łatwa do pozycjonowania, gdyż zawiera dużo wartościowych treści. Chciałabym aby strona miała delikatny kobiecy i nowoczesny wygląd, była czysta i prosta w obsłudze, a to co jest teraz już wyszło z mody projektowania dzisiejszych stron. Mniemam, że informatyk, który ją robił chyba nie wszystko umiał zrobić, dlatego wszystko utknęło w punkcie.
Proszę o wycenę odświeżenia strony asket.blog, a w dalszej części wypozycjonowania jej w mojej branży dekoracji hobbystycznych, Decoupage i malowania mebli, a także proszę o wycenę dołączenia do niej sklepu internetowego – tę możliwość planuję w następnym etapie. Sklep internetowy będzie dotyczył preparatów i papierów do Decoupage i półproduktów w mojej branży.
Bardzo proszę o ofertę i pozdrawiam serdecznie mój mail octava@autograf.pl

Miłe widziana faktura i portfolio wykonanych stron.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!