Poszukuję Agencji Interaktywnej, SEO i software house

Data dodania: 11 grudnia 2018

Dzień dobry,
Jestem niezależnym konsultantem. Na co dzień współpracuję z sektorem średnich firm e-commerce, w których projektuję nowe procesy oraz naprawiam te niedziałające. Obecnie poszukuję firm, które pozwolą rozwinąć wachlarz moich usług o wdrożenia zmian, które zaproponuję klientowi.
Poszukuję zatem agencji interaktywnej, która będzie wstanie stworzyć bardzo wysokiej jakości kreację – często moi klienci pytają mnie. Czy nie znam kogoś kto stworzy im nową linie produktów. Temat dla mnie jest bardzo ciężki, ponieważ nie mam zaufanej firmy i sporo kasy przechodzi bokiem do innych firm.
W tym wypadku moja rola była by taka. Koordynuję, kontaktuje się z klientem a firma na podstawie briefu wykonuje zlecenie.

Kolejną poszukiwana firma to agencja SEO, która zajmie się od A do Z pozycjonowaniem i marketingiem sklepów internetowych. Moja rola jest identyczna jak wcześniej.

Kolejną firmą jest software house. Współpracuję już z jedną z Krakowskich firm. Niestety wraz z rozwojem własnej marki zaczęli pojawiać się więksi klienci. Których ta firma nie jest wstanie obsłużyć ze względu na swój stack technologiczny i jak dla mnie bardzo dziwne nastawienie "nie chcemy się rozwijać, nie zatrudnimy więcej ludzi". No cóż, dlatego tutaj piszę 🙂

Jak wyglądała dotychczasowa współpraca z innymi firmami.
Po przeprowadzonych. Moich konsultacjach przygotowuję specjalny dokument dla klienta w którym są opisane działania, które powinien podjąć aby wyeliminować określone błędy lub też osiągnąć określony cel. W 99% klient prosi o wdrożenie zmian. Ten sam dokument przekazuję do firmy, która będzie wykonywała prace. Firma wykonująca prace dostaje dokument + dane dostępowe. Widełki za zlecenia były mniej więcej od 3 tysięcy za zmiany w kolorystyce sklepu po 14 tysięcy za przebudowę procesu zakupowego.

Na ten moment chciałbym ukryć się pod pseudonimem.
Obiecuję! Odpiszę każdemu! Chciałbym ten temat zamknąć do pierwszej połowy stycznia.

To co mnie na ten moment interesuje to:
– Kilka słów o Was, kim jesteście, co robicie,
– Portfolio,
– Wasza stawka godzinowa lub cennik jeżeli posiadacie,
– Nie musicie personalizować wiadomości do mnie, można spokojnie słać maila z adresem Waszej strony 🙂

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!