Nowe funkcje w szablonie – stałe zlecenia

Data dodania: 29 grudnia 2018

Szukam ogarniętego człowieka do zmian w szablonie WordPressa oraz Woocommerce. Technologie php, Js, css, html oraz elementy reduxa.

Zależy mi na szybkim przepływie informacji i sprawnym wykonaniu zlecenia ponieważ poszukuję osoby do stałej współpracy przy stronie więc cały czas będzie coś do roboty. Dlatego wymagane jest sprawne poruszanie się w świecie WP/WOO.
Oto pierwsze zmiany:

1. Pierwszą zmianą będzie zmiana wyświetlania sposobu produktów w sklepie woocommerce. Zamiast standardowego widoku kwadratów prostokąty z opisem skróconym.

2. Do tego opcja filtrowania u góry produktów. Trzeba zrobić miejsce na widżety u góry, tak żeby można było wrzucić tam filtry ajax. Wtyczka filtrująca ajax jest już zainstalowana. Z tego co wiem posiada shortcody więc kwestia wpięcia w to miejsce i wyciągnięcia styli z szablonu.

3. Następne zlecenie: stworzenie kokpitu klienta woocommerce. Obecnie domyślny kokpit woo nie jest zbyt atrakcyjny wizualnie.

4. Przerobienie wtyczki. Mam wtyczkę z quizem, chcę dorobić do niej nowe funkcje.

5. Zmiana wyglądu strony zamówienia oraz koszyka.

Pracujemy na gotowym szablonie z themeforest opartym o visualcomposer.
Proszę o kontakt ewentualnie jakieś portfolio, terminy.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!