Integracja wtyczki SportsPress z API dostawcy danych piłkarskich

Data dodania: 10 grudnia 2018

Szukam programisty, który podejmie się integracji wtyczki SportsPress: www.themeboy.com/sportspress-pro/ z dostawcą danych piłkarskich, np. jednym z tych dwóch: livescore-api.com, www.api-football.com. Chciałbym aby z API były pobierane dane prezentowane na szablonie strony: preview.themeforest.net/item/alchemists-sports-club-and-news-wordpress-theme/full_screen_preview/20256220 <– wersja Soccer. Przede wszystkim zależy mi na terminarzu nadchodzących meczów piłkarskich dla najważniejszych lig europejskich, danych statystycznych zakończonych meczów, wyniki, tabele lig. Dane live nie są mi na ten moment potrzebne. Zależy mi na ty aby dane były jak najszybciej aktualizowane – przynajmniej raz na godzinę albo nawet częściej.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!